Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Może Lucho poda się do dymisji?
0
Dobija do 5 xD?
1
W 2007 ostatnio oddaliśmy w 1/8 czyli po 10 latach historia się powtarza
0
No to co będzie 5?
0
Ja bym i Paco wpuścił
0
Czemu Neymar nie uderzy z dystansu tak jak z Psg w 2014
0
Messi bez formy albo nwm co. Normalnie by od razu podawał albo lutowal, nie szukał bezsensownych dryblingow
1
Czemu Marciniak nic nie gwizdze
0
Neymar idź sam po co szukasz Messiego
0
Borussia nie strzeliła karnego
0
Kaaarny
Dla Borussi xD
0
Gdzie zmiany? Halo?
0
Jak nie strzelimy bramki to po meczu
2
Nawet mnie w klubie, dzieci uczyli. Jak się gra nie klei to zapi****** od pola karnego do pola karnego.
0
Gomes miał na nodze najważniejszą piłkę
0
Będzie 4 0 coś mi się zdaje
0
No i po kurde 3 jaji
0
Co ten Draxler z nimi robi
8
To wygląda gorzej niż ten dwumecz z Bayernem
0
Czemu taki Rabbiot przy takim wzroście potrafi przyjąć piłkę i się obrócić. A taki Gomes ma z tym problem
0
Nie mam Twittera niestety
0
Trzeba strzelić bramkę i czekać na Camp Nou
3
A co mamy pisać że gra świetnie wygląda i oby tak dalej?
1
W końcu w tym sezonie przyszedł mecz z rywalem na poziomie. Takie Monaco by nam z 5 do przerwy wpakowalo
6
Roberto to jest wiatrak.
0
Lucho jest tak uparty czy po prostu tego nie widzi?
0
Umtitiego na pomoc za tego Gomesa
0
Boże Rakieta by odpalił plombe
0
Portugalczyk to nam chyba te mecze sabotuje
0
Dobrze ze straciliśmy teraz to może nasi przyspiesza