3

Może Lucho poda się do dymisji?

0

Dobija do 5 xD?

1

W 2007 ostatnio oddaliśmy w 1/8 czyli po 10 latach historia się powtarza

0

No to co będzie 5?

0

Ja bym i Paco wpuścił

0

Czemu Neymar nie uderzy z dystansu tak jak z Psg w 2014

0

Messi bez formy albo nwm co. Normalnie by od razu podawał albo lutowal, nie szukał bezsensownych dryblingow

1

Czemu Marciniak nic nie gwizdze

0

Neymar idź sam po co szukasz Messiego

0

Borussia nie strzeliła karnego

0

Kaaarny





Dla Borussi xD

0

Gdzie zmiany? Halo?

0

Jak nie strzelimy bramki to po meczu

2

Nawet mnie w klubie, dzieci uczyli. Jak się gra nie klei to zapi****** od pola karnego do pola karnego.

0

Gomes miał na nodze najważniejszą piłkę

0

Będzie 4 0 coś mi się zdaje

0

No i po kurde 3 jaji

0

Co ten Draxler z nimi robi

8

To wygląda gorzej niż ten dwumecz z Bayernem

0

Czemu taki Rabbiot przy takim wzroście potrafi przyjąć piłkę i się obrócić. A taki Gomes ma z tym problem

0

Nie mam Twittera niestety

0

Trzeba strzelić bramkę i czekać na Camp Nou

3

A co mamy pisać że gra świetnie wygląda i oby tak dalej?

1

W końcu w tym sezonie przyszedł mecz z rywalem na poziomie. Takie Monaco by nam z 5 do przerwy wpakowalo

6

Roberto to jest wiatrak.

0

Lucho jest tak uparty czy po prostu tego nie widzi?

0

Umtitiego na pomoc za tego Gomesa

0

Boże Rakieta by odpalił plombe

0

Portugalczyk to nam chyba te mecze sabotuje

0

Dobrze ze straciliśmy teraz to może nasi przyspiesza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?