Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Stare zdjęcie (15)
0
Dean Martin na profilowym?
0
To my z Psg tera,
0
Al Suarez piła
0
Szybko się zaczęło xDDD
1
Ten Real to są takie farty
1
Kiedyś jak Neymar tak zmarnował to Real od razu nam wpakował
0
Dzizas Neymar....
1
Komentator też powinien wzbudzać zaufanie
1
Ja ledwo co na miejscu siedzę
0
Mi od razu aktywowali
0
I ten Mirosławski...
0
Nigdy bym nie pomyślał że 3 obrońców tak się sprawdzi w PL
2
Co to za eksperci w tym studio
0
Może Ronaldo się pomyli i będzie podawał Gomesowi xD
0
Wykupiłem sobie dzisiaj na miesiąc pakiet eleven na player.pl. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak obejrzeć tam mecze? Obejrzałbym sobie Seville
0
Ale brameczka Alena
0
Akurat ja fanem Bravo nie byłem
1
Mats by w miejscu stał pewnie
0
Nie chodzi mi że ostry pressing przez 90 minut ale kilka razy w meczu by się przydało
0
WIem ,że nie biegał i cały czas mnie to denerwuje.Z Atletico w LM było tak samo.Jak wychodzą mu dryblingi to jakoś to nie przeszkadza ale jak nic mu nie idzie to powinien chociaż biegać>
0
Co mnie najbardziej denerwuje to pressing u Messiego. Jak całej drużynie to on jako lider powinien dać ten impuls, ruszyć do pressingu. Jak drużyna widzi ,że liderowi zależy to automatycznie lepiej grają. Ale nie on woli sobie dreptać
1
Będą jeszcze jakieś bramki w meczu Sociedad?
0
Tyle że Real Ancelottiego nie miał takiego farta
3
Jak widzę tą cieszynke Ronaldo to mnie aż nosi
0
I spalony by był
1
Jak zagrał Denis?
0
co ten Navas gra wgl czemu on jeszcze biega po murawie
0
Obie strzelą (15)
0
A to Alves na bramie xDDDDD