1

Stare zdjęcie (15)

0

Dean Martin na profilowym?

0

To my z Psg tera,

0

Al Suarez piła

0

Szybko się zaczęło xDDD

1

Ten Real to są takie farty

1

Kiedyś jak Neymar tak zmarnował to Real od razu nam wpakował

0

Dzizas Neymar....

1

Komentator też powinien wzbudzać zaufanie

1

Ja ledwo co na miejscu siedzę

0

Mi od razu aktywowali

0

I ten Mirosławski...

0

Nigdy bym nie pomyślał że 3 obrońców tak się sprawdzi w PL

2

Co to za eksperci w tym studio

0

Może Ronaldo się pomyli i będzie podawał Gomesowi xD

0

Wykupiłem sobie dzisiaj na miesiąc pakiet eleven na player.pl. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak obejrzeć tam mecze? Obejrzałbym sobie Seville

0

Ale brameczka Alena

0

Akurat ja fanem Bravo nie byłem

1

Mats by w miejscu stał pewnie

0

Nie chodzi mi że ostry pressing przez 90 minut ale kilka razy w meczu by się przydało

0

WIem ,że nie biegał i cały czas mnie to denerwuje.Z Atletico w LM było tak samo.Jak wychodzą mu dryblingi to jakoś to nie przeszkadza ale jak nic mu nie idzie to powinien chociaż biegać>

0

Co mnie najbardziej denerwuje to pressing u Messiego. Jak całej drużynie to on jako lider powinien dać ten impuls, ruszyć do pressingu. Jak drużyna widzi ,że liderowi zależy to automatycznie lepiej grają. Ale nie on woli sobie dreptać

1

Będą jeszcze jakieś bramki w meczu Sociedad?

0

Tyle że Real Ancelottiego nie miał takiego farta

3

Jak widzę tą cieszynke Ronaldo to mnie aż nosi

0

I spalony by był

1

Jak zagrał Denis?

0

co ten Navas gra wgl czemu on jeszcze biega po murawie

0

Obie strzelą (15)

0

A to Alves na bramie xDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?