Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Panie Turek kończ Pan ten mecz
4
4 minuty czyli Ramos klasycznie w 94
0
O shit xD. Póki piłka w grze
10
Efekt Zidana xD
0
I po ptakach. XD
0
Tego Ramosa nie da się przykryć czy jak
2
Przynajmniej obie strzela weszło
0
Krysztiano xDDDDDD
3
Zdaje mi się że Messi biegłby dalej
0
Danilo xDDDDDD
0
Kiedyś był jeszcze MikiMessi czy jakoś tak
2
Ja bym chciał przeżyć właśnie lata 70 czy 80 ale mieszkając w Stanach xD
0
Ja się dzisiaj spóźniłem 5 minut na egzamin, co prawda na teorie ale i tak mnie nie dopuścili
9
Z Borussia w LM, z Herculesem na CN zagrał bardzo dobrze no i w dwumeczu z Sevilla zagrał na poziomie
0
No ja czekam na Aliena i na Blade Runnera. A co do Goslinga to liczę że nie uda mu się dostać statuetki. Chociaż już nie takie cyrki były.
1
Piraci to kino dla mas, bez głębszego przekazu z prostą fabułą. Za zadanie ma wciągnąć i czasami rozbawić widzą, nic więcej. Nie uważam by mógł powalczyć o główne statuetki.
0
La la Land łapie się na Oscary 2017,przeciez nawet nie tak dawno dostał złotego globa. Piraci jak już to mogą dostać za zdjęcia czy kostiumy podobnie jak to było z Hobbitem.
0
Piraci, Gwiezdne wojny czy Piękna i Bestia to raczej nie oskarowe filmy plus warto dodać że premiera Piratów i Bestii jest po tegorocznych Oskarach
0
Vidal xD (15 znakow)
0
Suaaaarez jeeeees
0
Czyli Vidal załapał się do 18 tylko dlatego że Iniesta kontuzja?
0
Na komputerze cxy konsoli?
0
Duvnjak nie gra cxy jak?
0
Atletico może stracić bramkę czy raczej do zera?
1
Prokurator dla mnie rigcz af.
0
Jakby Jovetic grał od początku
1
Jovrticccc jeeeees
1
Hahahaha hahahah Ramossss
0
I dwa co? Bo nie usłyszałem
0
No i po meczu....