23

Panie Turek kończ Pan ten mecz

4

4 minuty czyli Ramos klasycznie w 94

0

O shit xD. Póki piłka w grze

10

Efekt Zidana xD

0

I po ptakach. XD

0

Tego Ramosa nie da się przykryć czy jak

2

Przynajmniej obie strzela weszło

0

Krysztiano xDDDDDD

3

Zdaje mi się że Messi biegłby dalej

0

Danilo xDDDDDD

0

Kiedyś był jeszcze MikiMessi czy jakoś tak

2

Ja bym chciał przeżyć właśnie lata 70 czy 80 ale mieszkając w Stanach xD

0

Ja się dzisiaj spóźniłem 5 minut na egzamin, co prawda na teorie ale i tak mnie nie dopuścili

9

Z Borussia w LM, z Herculesem na CN zagrał bardzo dobrze no i w dwumeczu z Sevilla zagrał na poziomie

0

No ja czekam na Aliena i na Blade Runnera. A co do Goslinga to liczę że nie uda mu się dostać statuetki. Chociaż już nie takie cyrki były.

1

Piraci to kino dla mas, bez głębszego przekazu z prostą fabułą. Za zadanie ma wciągnąć i czasami rozbawić widzą, nic więcej. Nie uważam by mógł powalczyć o główne statuetki.

0

La la Land łapie się na Oscary 2017,przeciez nawet nie tak dawno dostał złotego globa. Piraci jak już to mogą dostać za zdjęcia czy kostiumy podobnie jak to było z Hobbitem.

0

Piraci, Gwiezdne wojny czy Piękna i Bestia to raczej nie oskarowe filmy plus warto dodać że premiera Piratów i Bestii jest po tegorocznych Oskarach

0

Vidal xD (15 znakow)

0

Suaaaarez jeeeees

0

Czyli Vidal załapał się do 18 tylko dlatego że Iniesta kontuzja?

0

Na komputerze cxy konsoli?

0

Duvnjak nie gra cxy jak?

0

Atletico może stracić bramkę czy raczej do zera?

1

Prokurator dla mnie rigcz af.

0

Jakby Jovetic grał od początku

1

Jovrticccc jeeeees

1

Hahahaha hahahah Ramossss

0

I dwa co? Bo nie usłyszałem

0

No i po meczu....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?