0

No i po meczu juz

0

Czemu nie grał płaskiej

8

W sezonie 14/15 po porażce na Anoeta zaczęliśmy grać świetnie a potem i tak straciliśmy punkty z Malagą. Ten sezon jest podobny

0

Taka liga to jedne wielkie dno. Po co powtórki viseo

1

Jak my mamy grać jak nas po prostu okradaja

0

Czemu my zaczynamy grać dopiero po stracie bramki

0

Gracie dalej 1 1

0

No co to jest, była bramka

0

Co się dzieje

0

Przecież była bramka no

0

Jezu 1 jajo ale pajd6

5

Naprzód Roger jesteś naprawdę blisko

0

Kusi kurs 1.5 na Barce

0

Dobrze że w końcu przełamał

0

No ja oglądam

33

SPORT: BOMBAZO! FIFA podaje, że z dniem dzisiejszym Puchar Interkontynentalny przestaje być postrzegany jako oficjalne trofeum i każdemu triumfatorowi zostanie ono odjęte z historycznego dorobku. Oznacza to, że Real Madryt ma na tę chwilę w swojej gablocie 83 oficjalne trofea, przy 92 Barçy.

1

Mi się kończą, moje ostatnie

0

Alba zawsze był w top najszybszych graczy

1

Vidal jest o wiele bardziej dynamiczny niż Roberto no i o wiele lepiej rozumie się z Messim.

0

Suarez kozak nice

0

,,Moim zdaniem mogliśmy to wygrać na spokojnie, wystarczyło częściej podawać do Cristiano, bo to on jest najlepszym piłkarzem na świecie, a poza tym ma 4 złote piłki.''

0

Zidane out, Mourinho wróć

0

Jak uda nam się dostać do półfinału to na pewno wpadniemy na Atleti

0

Mourinho by to wygrał. Kto pamięta mecz z Manchesterem City?? 3:2 było a też przegrywali w 89 minucie 2:1.

0

4 w dwumeczu a Celta 3

7

Nic nie może przecież wiecznie trwać v2

3

I po co im ten rekord był, tak i nam

1

Brawo Celta brawo

2

Strzelaj z połowy

23

Panie Turek kończ Pan ten mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?