0

Myślałem że może są jakieś aplikacje gdzie można wykupić mecz i obejrzeć

0

Da radę przez jakieś program obejrzeć dzisiaj mecz w TV? Niestety ale od tego roku nie mam już canal + a na kompie nie chciałabym oglądać

0

Lazio Milan ktoś ogląda? Będą bramki jescze?

1

Takie mam przeczucie po prostu. Obym się mylił :)

3

Mam takie przeczucie że ładnie ich pykna u siebie. Roma rok temu też miała się im postawić

17

Każdy liczy na to Napoli a pewnie Real pyknie ich 3 0

0

No i w końcu padło

0

Ręka Boga, Pi, Drabina Jakubowa, Vertigo, Psychoza, Okno na podwórze, Północ Północy zachód, Memento, 6 zmysł, Podejrzani

0

To serio w Lutym było? Pamiętam że dość ciepło było

0

Brawo Ossasuna

0

No i po meczu xD

0

Bo złamał nogę

0

Kto przy stanie 6 0 w 86 minucie wchodzi w przeciwnika z taką prędkością

0

Vidal asysta xD

0

Szkoda ze nie czysto trafił

1

Jaki ten Bayern jest słaby. Co się z nimi stało

6

MARCA: Organizatorzy International Champions Cup pragną zorganizować El Clásico w Miami w trakcie letniego presezonu. Towarzyskie Gran Derbi miałoby zostać zorganizowane na wzór amerykańskiego Super Bowl, gdzie w przerwach między meczem odbywają się koncerty. Władze ICC przedstawiły już oficjalny plan działaczom Barçy oraz Realu, jednak na chwilę obecną mało prawdopodobnym jest, że włodarze obu klubów wyrażą zgodę na tego typu przedsięwzięcie.

1

Ibra 15bramek w lidze angielskiej

5

Pezet był dzisiaj na CN.

2

Vidal jezu co zrobił

0

No mi zepsuje to jest porażka. W Czwartek wtopilem wszytko a teraz ostanie grosze

0

Co ten Pique gra dzisiaj

1

Jak Boatenga xD

1

Dzizas Messi co zrobił

0

I Hull wygrywa z Liverpoolem

1

Pique coś ty narobił

0

Rakitic na ławkę i już jak wchodzą

1

Ambitne kino widzę

1

Drabina Jakubowa to taki bardziej psychologiczny horror ale mega film. A tak to jeszcze Vertigo, Psychoza, Memento, Podejrzani, Ręka Boga. Wybierz sobie któryś z tych, na pewno nie będziesz żałować.

0

Bo nazywa się Cristiano Ronaldo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?