Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
O triplete walczy się przy każdym możliwym losowaniu
3
Rakitic jak gra tego bardziej ofensywnego jak w Sevilli to radzi sobie wyśmienicie
1
Rany boskie co on zrobił
3
Rakitic co puścił za piłkę
0
Busquets w końcu dobrze gra
0
Rakitic jaki zwod
0
Ale rajd Messiego
0
No karny ewidentnie
0
Pręty znowu
2
Ale pręty
1
Wracał? On cały czas był w formie
0
Znowu 3 obrońców?
0
Tymczasem Liverpool strzela na 1 0
0
Boruc tak świetnie bronił?
0
Ueafalona xD.
0
Będą bramki w Sevilli czy może się 1 0 skończyć?
1
Co powiedział?
10
Widzisz i nie grzmisz
13
No właśnie to samo. W tym momencie wygrywają jakbyście nie zrozumieli to chodzi o czas teraźniejszy
0
To to samo (15)
0
Sevilla wygrywa 1 0
0
Pamiętam jak świetnie bronił podczas Euro Myślałem że po tym turnieju kupi go jakiś czołowy europejski klub
2
3D ktoś wgl używa? Chyba dwa razy obejrzałem film w 3D,moi znajomi tak sam mówią że te okulary im się tylko kurza
15
Mirosławski to jest chyba szefem tego Eleven więc nic dziwnego że komentuje xD
0
Ładnie ładnie xDD
0
Las Palmas xDDDDDD
0
Neymar brameczka
0
Teraz fajnie Suaraz się pokazuje, próbuje puszczać te piłki do przodu
0
Paco brama xDDDD
0
I jaka formacja w końcu?