11

O triplete walczy się przy każdym możliwym losowaniu

3

Rakitic jak gra tego bardziej ofensywnego jak w Sevilli to radzi sobie wyśmienicie

1

Rany boskie co on zrobił

3

Rakitic co puścił za piłkę

0

Busquets w końcu dobrze gra

0

Rakitic jaki zwod

0

Ale rajd Messiego

0

No karny ewidentnie

0

Pręty znowu

2

Ale pręty

1

Wracał? On cały czas był w formie

0

Znowu 3 obrońców?

0

Tymczasem Liverpool strzela na 1 0

0

Boruc tak świetnie bronił?

0

Ueafalona xD.

0

Będą bramki w Sevilli czy może się 1 0 skończyć?

1

Co powiedział?

10

Widzisz i nie grzmisz

13

No właśnie to samo. W tym momencie wygrywają jakbyście nie zrozumieli to chodzi o czas teraźniejszy

0

To to samo (15)

0

Sevilla wygrywa 1 0

0

Pamiętam jak świetnie bronił podczas Euro Myślałem że po tym turnieju kupi go jakiś czołowy europejski klub

2

3D ktoś wgl używa? Chyba dwa razy obejrzałem film w 3D,moi znajomi tak sam mówią że te okulary im się tylko kurza

15

Mirosławski to jest chyba szefem tego Eleven więc nic dziwnego że komentuje xD

0

Ładnie ładnie xDD

0

Las Palmas xDDDDDD

0

Neymar brameczka

0

Teraz fajnie Suaraz się pokazuje, próbuje puszczać te piłki do przodu

0

Paco brama xDDDD

0

I jaka formacja w końcu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?