1

Thiago Silva obsra zbroje?

0

Ja chyba nigdy nie miałem albo nie do końca wiem co to i sobie nie zdawałem sprawy

2

Ja dzisiaj postawiłem że Real wygra 3 1 i Bayern Bayern 1 5.Kto tak postawił bo kurs był wysoki

0

W module napisał

0

No właśnie a mi się zdaje że Real taka gra może to wygrać

1

5 1 panie kończ to

1

Jak zostaje jeden obrońca Arsenalu a z kontra idzie 4 z Bayernu xD

3

Szkoda mi tego Arsenalu

0

Czemu Ramos znowu? xD

0

Chciałbym aby doszło do karnych w meczu Realu

0

Wankel silnik w mazdzie rx8 jest xD

0

Autokoretka xD

0

Mam jakieś złe przeczucie że w 11 meczowej na mecz Psg wybiegnie Gomes xD

126

Emery potrzebował 30 meczy żeby ogarnąć nasze 4 3 3 to teraz przy 3 4 3 się zesra

0

Nie ma za co

1

Serio chciał mu podać

0

Messi chciał żeby Suaraz strzelił

0

Chciałbym żebyśmy stracili bramkę bo dałem że Barca wygra obie strzela xD

1

Ja cały czas pisałem że wierzę

0

Jak ten ziomek tego nie strzelił xD

0

Leo Messi dzizas krajst

0

Alba jaka piłka

0

Kto posłał taką piłkę?

1

Pique chciał scoop turn

0

Za daleko wypuścił kurcze

0

Roberto dzik jak poszedł

0

Zdaje mi się że jednak na Psg trzeba wyjść bez Iniesty, Jeszce przydałaby się wtedy Vidal na skrzydło zamiast Rafinhi

10

Może choroba dłużej potrzyma

0

Mi też







0

Busquets i Rakitic świetnie, Roberto dobrze tylko Rafinhia w szoku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?