0

A to Alves na bramie xDDDDD

0

Powinien dostać karę od UEFA

0

Messi co zrobił

1

Jak ten Zabaleta jeszcze gra

0

Real to jednak dobry ma ten atak pozycyjny

4

Gdyby nie te głupoty to remontada byłaby do zrobienia

0

Lubiłem Matsa ale teraz chce by na bramie stał Cillessen

0

Paco wejdzie i strzeli hat tricka

4

Ten weekend to wgl jakiś dziwny

0

Pierwszy mecz na kuponie xD

0

Predatory były wydane w 94 albo 95. Nie dawno była rocznica 20 lat serii.

0

A co z Bartrą właśnie?

0

Jakie dziury ten Real zostawia...

0

Pamiętam że jak odszedł Thiago to któryś z trenerów chyba powiedział że Sergi ma od niego większy talent.Przez kilka lat nie byłem do niego przekonany i chciałem żeby się go pozbyli jednak od zeszłego sezonu nie wyobrażam sobie by ktoś inny mógł grać u nas PO.

0

Znowu Rudy dupe ratuje

0

Ciekawe ile Pique będzie miał

0

Haos tak jak mówili

2

Sam jest tykająca bomba

0

Jak serio Redmi Note 3 Pro za 500 to tak chyba że chodzi Ci o Redmi 3 Pro

3

Czyli jak zwykle Celtic

0

Tylko nie my plox

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ronaldo po króla strzelców idzie

0

City bo Pep, Borussia bo Mats jakieś powiązania z ostatnim koszykiem?

2

My to mamy farta w losowaniu

0

Trafimy na City i będzie Pep i Bravo na CN

0

To City dla nas chyba

0

No i mamy powtórkę Sevilla z Juve

0

No właśnie też nie wiem

1

On nam pewnie Arsenal wylosuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?