Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A to Alves na bramie xDDDDD
0
Powinien dostać karę od UEFA
0
Messi co zrobił
1
Jak ten Zabaleta jeszcze gra
0
Real to jednak dobry ma ten atak pozycyjny
4
Gdyby nie te głupoty to remontada byłaby do zrobienia
0
Lubiłem Matsa ale teraz chce by na bramie stał Cillessen
0
Paco wejdzie i strzeli hat tricka
4
Ten weekend to wgl jakiś dziwny
0
Pierwszy mecz na kuponie xD
0
Predatory były wydane w 94 albo 95. Nie dawno była rocznica 20 lat serii.
0
A co z Bartrą właśnie?
0
Jakie dziury ten Real zostawia...
0
Pamiętam że jak odszedł Thiago to któryś z trenerów chyba powiedział że Sergi ma od niego większy talent.Przez kilka lat nie byłem do niego przekonany i chciałem żeby się go pozbyli jednak od zeszłego sezonu nie wyobrażam sobie by ktoś inny mógł grać u nas PO.
0
Znowu Rudy dupe ratuje
0
Ciekawe ile Pique będzie miał
0
Haos tak jak mówili
2
Sam jest tykająca bomba
0
Jak serio Redmi Note 3 Pro za 500 to tak chyba że chodzi Ci o Redmi 3 Pro
3
Czyli jak zwykle Celtic
0
Tylko nie my plox
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ronaldo po króla strzelców idzie
0
City bo Pep, Borussia bo Mats jakieś powiązania z ostatnim koszykiem?
2
My to mamy farta w losowaniu
0
Trafimy na City i będzie Pep i Bravo na CN
0
To City dla nas chyba
0
No i mamy powtórkę Sevilla z Juve
0
No właśnie też nie wiem
1
On nam pewnie Arsenal wylosuje