1

Pierwszy klasyk Pellegriniego z tego co pamiętam skończył się 1;0 i piękną bramkę strzelił Ibra

2

Tak Ramos właśnie

1

Pellegrini nie trenował Realu kiedy Barca wygrała 6;2

2

My z Niemcami to mieliśmy serie porażek od 1410xdd

0

Nie rozumiem ...

4

-Who is Zed?
-Zed is dead baby,Zed is dead

0

Jak bramkarz ma swój dzień to nie da rady

0

Trollujesz nie ?

0

Rudy to jest tykająca bomba

0

NIiczym muchę która wolno leci xdd

1

Ale Rakietić zmieścił

0

Lech z Legią chyba

0

pamiętam jak wyłączyłem Barce w 90 jak grali z Chelsea w 2009

1

My z Malagą już graliśmy

9

0

My bysmy ich zniszczyli

0

Arsenal awansuje wtedy

0

PSV ma lepszą obrone niż Real

0

Może Alba na treningu jakąś prędkość osiągnął

0

No ja też widziałem na innym FP na FB

0

Dlatego pytam właśnie.Jak po meczach są te statystki z największą prędkością to często Mathieu jest pierwszy.Szybki też jest Robben

0

Tak napisali na profilu ViscaElBarca że niby Fifa to potwierdza

0

Coś na facebooku piszą że Alba najszybszym piłkarzem świata. Prawda to?

0

O co chodzi z tymi dziećmi?

Edit: Znalazłem już artykuł

0

Ramos bd na Gran Derbi ?

0

W końcu 15 znaków

0

dodać Bayern Juve btts i fajny dubelek

0

To może Barca z handi w środę ?

0

Panowie
Barcelona Arsenal 1
Bayern Juve BTTS
Co sądzicie ?

2

O 5 punktów procentowych a nie procent

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?