1

Czemu nie strzelał ...

1

Na drugą połowe naszą tajną broń trzeba wprowadzić xd

0

Ostatni obronca i faul od tylu to na czerwo automatycznie

0

Zdejmijmy Rakitica to nam z 10 walnal

0

Akurat Roberto gra dobrze

0

To jest na czerwo wgl nie zainteresowany pilka

0

Przynajmniej można fajny handicap dać xd

0

Co on broni 15znakow

0

Zaraz władują bo Betis tylko wybija

0

Messi ogarnął w końcu

0

Enrique nie chcieli ze soba?xd

0

Ale Roberto otworzył

0

O w morde kopany Mumin

0

zagram może X2 i Barce - swoich się nie stawia ale wtopiłem dzisiaj za bardzo

0

a tak serio ? x2 czy 2 ?

0

Celta z Atleti jak grać ?

1

Suareza to wtedy nawet u nas nie było xd

0

Neymar nominalnie lewonożny ?

0

Roberto na lewej obronie ?

1

Co ty ćpiesz ziomek ?

0

powinien lage a nie jakieś podania

1

"Nie trzeba mówić , że rywal jest słaby , bo z tym samym rywalem Real Beniteza zremisował 0-0 . Benitez niech się uczy jak taka maszyna ma działać . Brawo Real , Brawo Zidane !!!"

0

Nie miałem możliwości oglądania meczu. Mógłby ktoś napisać jak zagrał Sergi?

0

Co ten Pep miał tyle procent ?

0

nie mam twittera xd

1

Najmniejsze powiedzial

3

Polacy to takie chudzinki a szkopy to takie buły mają

3

Roberto to pewnie i na bramce wymiata

1

Roberto to czlowiek orkiestra

0

Od razu jak sie jest w polu karnym to trzeba petarde strzelic a nie aie bawic w jakies gierki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?