Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czemu nie strzelał ...
1
Na drugą połowe naszą tajną broń trzeba wprowadzić xd
0
Ostatni obronca i faul od tylu to na czerwo automatycznie
0
Zdejmijmy Rakitica to nam z 10 walnal
0
Akurat Roberto gra dobrze
0
To jest na czerwo wgl nie zainteresowany pilka
0
Przynajmniej można fajny handicap dać xd
0
Co on broni 15znakow
0
Zaraz władują bo Betis tylko wybija
0
Messi ogarnął w końcu
0
Enrique nie chcieli ze soba?xd
0
Ale Roberto otworzył
0
O w morde kopany Mumin
0
zagram może X2 i Barce - swoich się nie stawia ale wtopiłem dzisiaj za bardzo
0
a tak serio ? x2 czy 2 ?
0
Celta z Atleti jak grać ?
1
Suareza to wtedy nawet u nas nie było xd
0
Neymar nominalnie lewonożny ?
0
Roberto na lewej obronie ?
1
Co ty ćpiesz ziomek ?
0
powinien lage a nie jakieś podania
1
"Nie trzeba mówić , że rywal jest słaby , bo z tym samym rywalem Real Beniteza zremisował 0-0 . Benitez niech się uczy jak taka maszyna ma działać . Brawo Real , Brawo Zidane !!!"
0
Nie miałem możliwości oglądania meczu. Mógłby ktoś napisać jak zagrał Sergi?
0
Co ten Pep miał tyle procent ?
0
nie mam twittera xd
1
Najmniejsze powiedzial
3
Polacy to takie chudzinki a szkopy to takie buły mają
3
Roberto to pewnie i na bramce wymiata
1
Roberto to czlowiek orkiestra
0
Od razu jak sie jest w polu karnym to trzeba petarde strzelic a nie aie bawic w jakies gierki