Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bravo to pajacykiem Boruca wyjał
0
Bravo co wyjał. ale abrca grać mecz trwa
0
Sie Barca rozloznila za bardzo
0
Czemu nie podał, boze co oni graja
1
Ale Rekieticia strzelil
1
Iniesta jak sie obrocil
0
Roberto co zrobil omg
0
Podajcie linka gdzie nie tnie,moze byc platna sms
1
Sie chyba Lucho nacieszyl z 4 pomocnikow
0
Ma ktoś linka do tej sytuacji z chorągiewką?
0
Też sie wczoraj zastanawiałem dlaczego Ronaldo ma być w trójce? Za co?
0
Kurcze Sergi ... Oby tylko zmiana z powodu ostroznosci
0
Co ze piłeczka . ideolo
0
Ktoś mi powie co z Samperem / xd
1
Komentarz usunięty
2
Karne jak Hazard strzela
0
EEE jak Neymar z yt xd
0
Co ten Pikej zrobił
0
Busi gałencja a Sandro było podawać
0
O tak się powinno karne strzelać a nie jakieś pauzy czy skoki
1
Że Roberto będzie nam grę ciągnął tego sie przed sezonem nie spodziewałem
0
xddddddddddddddddd
0
a idz pan z tymi sedziami
0
ja cie pierdykam
0
spalony ale Roberto jaka piłeczka
1
Potem mowia ze Messi zlodziej i wgl ,pracuje na swoja pensje a i tak polowe musi oddac urzedom
0
KUR******** JA******* coooo
1
Będzie tak jak kilka lat temu co Villa w 90 strzelił
0
Ja bym nie gwizdał bo zbyt blisko
0
Jak on mnie denerwuje jak wykonuje te karne