Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Praktycznie nie mial nic do gadania
1
Mi to skoda Ter Stegena nie licząc tek błędu z główką to każdy inny strzał był praktycznie nie do obrony. Podobnie było z Sevilla nawet nwm czy e tych dwóch meczach miał jakąś interwencje.
6
Sezonowcy odejda przynajmiej xd
0
Ja licze na bramke jedna
0
Co oni robia xd
0
Z tego co słyszałem to ma coś z kolanem.
1
Tak samo uwazam jedynie z druga bramka to sa bramkarze co maja "to cos" i zdaje mi sie ze mogli by to wyjac
11
Oni Pedro nie wystawiali bo bali sie ze United zmniejszy oferte xd
1
Boze jak beda karne to ja zejde z tego swiata
0
Ludzie w lidze z 2 0 do 2 2 mysalem ze to ich czegos nauczylo
0
Cala europa sie bedzie smiala jak to przegramy
0
Co padlo bo nie znam hiszpanskiego?
0
Jeszcze to przegramy xdd
1
To jest dziecko z uczucio ktorzy sa wychowani na szkalowaniu Jana Pawla
0
Co to sie dzieje xddd
0
To dla Suareza albo Rekiety
0
O kur. Waaaaa (15znakow)
0
Mascherano go wykosil jak zwykle
0
Jak tam gwizdek byl chyba
0
Jak 5?(15znakow)
0
To jak Andrzej na ls a Rafinha na pomoc?
0
Jest coś takiego jak sprzedaż z pierwokupem nie ? że klub sprzedaje młodego zawodnika ale z możliwością pierwokupu
1
Raczej nie o to mi chodzilo bo np rekord Robbena to 37/h czy 38 km/h w sprincie a chodzi mi własnieno cos takiego
0
Ej ma ktos jakas strone gdzie jest jakas srednia predkosc biegu pilkarza? Chodzi mi o jakis takich wolniejszych bo chcialbym porownac ich z moja
1
Zaorane (15znakow)
0
Ja zawsze w slupki strzelalem xd
0
A co jest za rok ?
2
Serio na miejscu Messiego to bym konczyl kariere w reprezentacji i siedzial tylko w tej Hiszpanii
0
O co chodzi z tym picharem na stale ?
0
Ta zaraz po tym jak go Zewla poprawil xd