1

Jak w tamtym meczu kurwa no

0

Rudy bramekczka kurde jeee

0

Jak ta malpa kopie

2

Messi juz dziureczke zalozyl xd

0

Ramos dziurka juz xdd

0

Kurde balans ale mam srake

0

Bo mi Niemcy kupon zwala,Wolfsburg nie wszedl i jak mi Bayern zdupi to lipa

1

Nie lubie ich ale postawiłem hajs więc lepiej niech wygrają

1

Sevilla czy Żołta Łódź ?

0

dam jakiegoś tasiemca xdd

1

ej ludzie dacie jakąś rade ? chce dyszke postawić ale nwm na co by wygrać z 4 dyszki , dać na real bo niezły kurs czy na bramki ? jakieś rady ?

0

Taki dzien bramkarz to ma chyba tylko raz w karierze

0

Kur bawcie sie dalej

1

Bo Neuer to jest bysior a Mats chucherko

0

Oblezenie Zbaraza

0

Zeby na druga polowe nie wyszli tak jak w Manchazterze

2

Neymur musi bramke strzelic zeby luzu nabrac

1

Messi chce sie przed Pepem popisac

0

Messi boz co on robi

0

Mascherano nie za bardzo z Iniesta sie uzupelniaja ,tak jak z realem

0

Messi co swiruje

1

Jakby jutro na meczu Barcy byly karne to bym sie posral chyba

0

Po tych karnych widac jak ciezko sie je strzela

0

jeszcze dudka i by było

1

Ronaldo ma 4 kartki czy ile?Jakby dostał dzisiaj żółtą to by pauzował z nami nie?czy nie zagra dziś bo coś takiego słyszałem

0

Daj Pique strzelic xd

5

Jakby wczoraj Real i dzisiaj Chelsea to ale runda by byla

0

Niech bedzie liczony za dwa bo chelsea moze stracic jedna

1

Nie no gratulacje nie.Ibra za nic poleciał gdzie żółta powinna być a Costa nic i jeszcze Chelsea co nic nie gra to strzela

0

Jak czerwo no luju ale nie wychamowalby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?