Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak w tamtym meczu kurwa no
0
Rudy bramekczka kurde jeee
0
Jak ta malpa kopie
2
Messi juz dziureczke zalozyl xd
0
Ramos dziurka juz xdd
0
Kurde balans ale mam srake
0
Bo mi Niemcy kupon zwala,Wolfsburg nie wszedl i jak mi Bayern zdupi to lipa
1
Nie lubie ich ale postawiłem hajs więc lepiej niech wygrają
1
Sevilla czy Żołta Łódź ?
0
dam jakiegoś tasiemca xdd
1
ej ludzie dacie jakąś rade ? chce dyszke postawić ale nwm na co by wygrać z 4 dyszki , dać na real bo niezły kurs czy na bramki ? jakieś rady ?
0
Taki dzien bramkarz to ma chyba tylko raz w karierze
0
Kur bawcie sie dalej
1
Bo Neuer to jest bysior a Mats chucherko
0
Oblezenie Zbaraza
0
Zeby na druga polowe nie wyszli tak jak w Manchazterze
2
Neymur musi bramke strzelic zeby luzu nabrac
1
Messi chce sie przed Pepem popisac
0
Messi boz co on robi
0
Mascherano nie za bardzo z Iniesta sie uzupelniaja ,tak jak z realem
0
Messi co swiruje
1
Jakby jutro na meczu Barcy byly karne to bym sie posral chyba
0
Po tych karnych widac jak ciezko sie je strzela
0
jeszcze dudka i by było
1
Ronaldo ma 4 kartki czy ile?Jakby dostał dzisiaj żółtą to by pauzował z nami nie?czy nie zagra dziś bo coś takiego słyszałem
0
Daj Pique strzelic xd
5
Jakby wczoraj Real i dzisiaj Chelsea to ale runda by byla
0
Niech bedzie liczony za dwa bo chelsea moze stracic jedna
1
Nie no gratulacje nie.Ibra za nic poleciał gdzie żółta powinna być a Costa nic i jeszcze Chelsea co nic nie gra to strzela
0
Jak czerwo no luju ale nie wychamowalby