5

Jakby wczoraj Real i dzisiaj Chelsea to ale runda by byla

0

Niech bedzie liczony za dwa bo chelsea moze stracic jedna

1

Nie no gratulacje nie.Ibra za nic poleciał gdzie żółta powinna być a Costa nic i jeszcze Chelsea co nic nie gra to strzela

0

Jak czerwo no luju ale nie wychamowalby

0

Albo Real strzeli albo Schalke

12

Jak my tą obrone Realu zgwałciny na Gran Derbi

0

Co te dziady pieprzą,Ronaldo jakies główki strzelił i już super forma,Nic nie gra a strzela z 2 metrów

0

Shalke te auty ma jak rozne jakies xdd

0

Kurde niby 2:1 ale jakiego oni pecha mają

0

Jeszcze jeden,jeszcze jeden

1

Isco sie sie tak charakterystycznie porusza,prawie jak Iniesta

5

A Mascherano nie będzie?

6

Ololololo Xavi jak w Rzymie w 2009

0

Urugwajczyka chyba ze Suarez zmienil obywatelstwo

0

W Mamchesterze chyba a nie w City

0

Neymur xdd niceone

1

Rakitic na ofensywnym i odrazu jakie pilki

0

Ja kiedys widzialem cos na meczu Zaglebia jak wolny w polo karnym i mura na bramce byl xd

0

Tak jak zniszczyla nas Malaga

0

Komentarz usunięty

0

Loooool w bramke trafil

1

Tak, Messi najlepszy

0

Lesio ma pecha xddd tylko druzyn z R w nazwie

0

PSG gra a Chelsea strzela

0

Odpiszesz mi w sprawie tego klucza czy bylo to istne oszustwo?

0

Bartra profesorek

0

Strzelil jedna ale nie uznali bo spalony ktorego nie bylo no i dwie mogl strzelic wiec 6mogl miec xdd

0

O luju co on zrobil

0

Nie wiem ile dokladnie ale sporo xd

0

Troche ma xdddd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?