Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jakby wczoraj Real i dzisiaj Chelsea to ale runda by byla
0
Niech bedzie liczony za dwa bo chelsea moze stracic jedna
1
Nie no gratulacje nie.Ibra za nic poleciał gdzie żółta powinna być a Costa nic i jeszcze Chelsea co nic nie gra to strzela
0
Jak czerwo no luju ale nie wychamowalby
0
Albo Real strzeli albo Schalke
12
Jak my tą obrone Realu zgwałciny na Gran Derbi
0
Co te dziady pieprzą,Ronaldo jakies główki strzelił i już super forma,Nic nie gra a strzela z 2 metrów
0
Shalke te auty ma jak rozne jakies xdd
0
Kurde niby 2:1 ale jakiego oni pecha mają
0
Jeszcze jeden,jeszcze jeden
1
Isco sie sie tak charakterystycznie porusza,prawie jak Iniesta
5
A Mascherano nie będzie?
6
Ololololo Xavi jak w Rzymie w 2009
0
Urugwajczyka chyba ze Suarez zmienil obywatelstwo
0
W Mamchesterze chyba a nie w City
0
Neymur xdd niceone
1
Rakitic na ofensywnym i odrazu jakie pilki
0
Ja kiedys widzialem cos na meczu Zaglebia jak wolny w polo karnym i mura na bramce byl xd
0
Tak jak zniszczyla nas Malaga
0
Komentarz usunięty
0
Loooool w bramke trafil
1
Tak, Messi najlepszy
0
Lesio ma pecha xddd tylko druzyn z R w nazwie
0
PSG gra a Chelsea strzela
0
Odpiszesz mi w sprawie tego klucza czy bylo to istne oszustwo?
0
Bartra profesorek
0
Strzelil jedna ale nie uznali bo spalony ktorego nie bylo no i dwie mogl strzelic wiec 6mogl miec xdd
0
O luju co on zrobil
0
Nie wiem ile dokladnie ale sporo xd
0
Troche ma xdddd.