1

Montoya podobno oglosil ze odchodzie,wiec mamy lipe z PO no ale coz co mu sie dziwic

0

Ja mam canal + i itak mam kazda lige i LM

2

Ppsh to rosyjska bron

0

Manchester United nie zatrudni Victora Valdesa

5

No już bez jaj, ja pierwsze słyszę ze osoby oddające głosy kierują się tym który piłkarz jest przystojny a który brzydki

9

Słyszeliście co Varela powiedział ? Że Ronaldo nie wygrał tylu złoty piłek co Messi bo jest przystojny i przez to że ludzie mu tego zazdroszczą to na niego nie głosują xd i że Messi nie jest nawet w połowie tak dobry jak Ronaldo bk

5

Podobno ma zagrać 30 Lutego 2015

1

Ronaldo co miał to strzelał hahaahh za bardzo chciał

0

Ludzie przecież CR7 to skrzydłowy i gra z kontuzją a Messi to napastnik który strzela mniej od króla

0

A jak to co on teraz gra to wszystko jest możliwe

0

Tafa no co ty .... :(

0

Ale refleks jak u Ikera za najlepszych lat

0

Mam nadzieję że Ivan się ogarnie bo gra od początku sezonu zbyt statycznie , zero podań otwierających ani gry z klepki, Nie wiem co się dzieję może potrzebuje czasu czy coś ale młody Rafinha w dzisiejszym meczu pokazał więcej magii niż Ivan przez cały sezon

5

Rafinha jakie świry wyprawia

0

Pedrito OMG xdd a Rafinha to dzisiaj nieźle prawym analogiem wymiata

0

Lewangolski strzela

0

Myslalem ze Rafinha xdd Cos w koncu gra ten mlody

0

Nwm czy chodzi o teraz ale w fifie 14 LachuHQ grał z Koke i był remis

0

Tak ale Real Ancelottiego tez gral slabo i zaczal dopiero od drugiej czesci sezonu czyli wg mnie najwazniejszesz(2013/14),staram sie jakos wytlumaczyc bledy Lucho ale tez zdaje sb sprawe ze nasz gra jest coraz slabsza.Moim zdaniem Enrique jako trener wie wiecej od nas i na pewno widzi ta tendencje spadkowa dlatego na pewno cos wprowadzi.Jak nie bedzie zadek zmiany to bedzie to znak ze zarzad ingeruje w sprawy trenera jak to niekorzy mowili ze zarzad zniszczyl Tate.

1

Ludzie ogarnijcie z ta nagonka na Lucho,kupiono duzo zawodniko,doszlo kilku mlodych,zmiana trenera ludzie Mou powiedzial w Chelsea ze potrzebuje roku,Van Gaal ze 3 miesiace a tez mu nie idzie,sracie sie Pepem ze usiadl na lawce i odrazu wszystko wygral?Jest geniuszem to fakt ale mial i duzego farta bo trafil na forme Xaviego i Iniesty czyli zawodnikow co kieruja gre i na Messiego.Co mamy teraz?Pomoc nie gra bo albo kontuzje albo po prostu brak zrozumienia.Ja nie oczekuje ze w tym sezonie wszystko wygramy bo uwazam go bardziej za przygotowanie do nastepnego wiec jeszcze raz:Potrzeba czasu

0

Ale seria Adamka

2

Kto mówił o DM'ie ? Proste że na ŚO

0

Grajmy moze tym 4-2-3-1 bravo/mats-alba,mathieu/bartra/pique/verma,adriano-masche/busi,rakitic/xavi-neymar/pedro,messi,alves-suRez

1

Barta jak gra to zawsze na 120%, jak Puyol kiedys ale Pikej i tak lepszy

0

Mozecie mnie pojechac ale jaki jest sens sprzedania skrzydlowego(Alexis) i za niego kupienie jednego z lepszych jak nie najlepszego napastnika i ustawienie go na skrzydlo? Serio mielismy N Ibra ,gral z boku,mielismy N Villa ,gral z boku, mamy N Suareza.Zgadnijcie gdzie gra?

0

Słyszeliście że Messi na Bernabeu grał z kontuzją którą odniósł w meczu z Ajaxem? Podobno dostał zastrzyk przeciwbólowy. Co sądzicie ? Plota czy prawda?

0

To Lesio chyba kiedyś mówił że przed Munirem najtrudniejszy okres czyli przejście z talentu na gwiazdę,wielu młodych piłkarzy nie wytrzymuje tej presji

0

Xavi uspokoj gre

15

Zaraz się okaże że Zarra strzelił 351 bramek i z takim wynikiem jest drugi bo przednim jest Jan Kowalski co strzelił równo 600

0

Lesio o tym mowil gdzie na poczatku tego roku wiec sporo czasu temu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?