Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Montoya podobno oglosil ze odchodzie,wiec mamy lipe z PO no ale coz co mu sie dziwic
0
Ja mam canal + i itak mam kazda lige i LM
2
Ppsh to rosyjska bron
0
Manchester United nie zatrudni Victora Valdesa
5
No już bez jaj, ja pierwsze słyszę ze osoby oddające głosy kierują się tym który piłkarz jest przystojny a który brzydki
9
Słyszeliście co Varela powiedział ? Że Ronaldo nie wygrał tylu złoty piłek co Messi bo jest przystojny i przez to że ludzie mu tego zazdroszczą to na niego nie głosują xd i że Messi nie jest nawet w połowie tak dobry jak Ronaldo bk
5
Podobno ma zagrać 30 Lutego 2015
1
Ronaldo co miał to strzelał hahaahh za bardzo chciał
0
Ludzie przecież CR7 to skrzydłowy i gra z kontuzją a Messi to napastnik który strzela mniej od króla
0
A jak to co on teraz gra to wszystko jest możliwe
0
Tafa no co ty .... :(
0
Ale refleks jak u Ikera za najlepszych lat
0
Mam nadzieję że Ivan się ogarnie bo gra od początku sezonu zbyt statycznie , zero podań otwierających ani gry z klepki, Nie wiem co się dzieję może potrzebuje czasu czy coś ale młody Rafinha w dzisiejszym meczu pokazał więcej magii niż Ivan przez cały sezon
5
Rafinha jakie świry wyprawia
0
Pedrito OMG xdd a Rafinha to dzisiaj nieźle prawym analogiem wymiata
0
Lewangolski strzela
0
Myslalem ze Rafinha xdd Cos w koncu gra ten mlody
0
Nwm czy chodzi o teraz ale w fifie 14 LachuHQ grał z Koke i był remis
0
Tak ale Real Ancelottiego tez gral slabo i zaczal dopiero od drugiej czesci sezonu czyli wg mnie najwazniejszesz(2013/14),staram sie jakos wytlumaczyc bledy Lucho ale tez zdaje sb sprawe ze nasz gra jest coraz slabsza.Moim zdaniem Enrique jako trener wie wiecej od nas i na pewno widzi ta tendencje spadkowa dlatego na pewno cos wprowadzi.Jak nie bedzie zadek zmiany to bedzie to znak ze zarzad ingeruje w sprawy trenera jak to niekorzy mowili ze zarzad zniszczyl Tate.
1
Ludzie ogarnijcie z ta nagonka na Lucho,kupiono duzo zawodniko,doszlo kilku mlodych,zmiana trenera ludzie Mou powiedzial w Chelsea ze potrzebuje roku,Van Gaal ze 3 miesiace a tez mu nie idzie,sracie sie Pepem ze usiadl na lawce i odrazu wszystko wygral?Jest geniuszem to fakt ale mial i duzego farta bo trafil na forme Xaviego i Iniesty czyli zawodnikow co kieruja gre i na Messiego.Co mamy teraz?Pomoc nie gra bo albo kontuzje albo po prostu brak zrozumienia.Ja nie oczekuje ze w tym sezonie wszystko wygramy bo uwazam go bardziej za przygotowanie do nastepnego wiec jeszcze raz:Potrzeba czasu
0
Ale seria Adamka
2
Kto mówił o DM'ie ? Proste że na ŚO
0
Grajmy moze tym 4-2-3-1 bravo/mats-alba,mathieu/bartra/pique/verma,adriano-masche/busi,rakitic/xavi-neymar/pedro,messi,alves-suRez
1
Barta jak gra to zawsze na 120%, jak Puyol kiedys ale Pikej i tak lepszy
0
Mozecie mnie pojechac ale jaki jest sens sprzedania skrzydlowego(Alexis) i za niego kupienie jednego z lepszych jak nie najlepszego napastnika i ustawienie go na skrzydlo? Serio mielismy N Ibra ,gral z boku,mielismy N Villa ,gral z boku, mamy N Suareza.Zgadnijcie gdzie gra?
0
Słyszeliście że Messi na Bernabeu grał z kontuzją którą odniósł w meczu z Ajaxem? Podobno dostał zastrzyk przeciwbólowy. Co sądzicie ? Plota czy prawda?
0
To Lesio chyba kiedyś mówił że przed Munirem najtrudniejszy okres czyli przejście z talentu na gwiazdę,wielu młodych piłkarzy nie wytrzymuje tej presji
0
Xavi uspokoj gre
15
Zaraz się okaże że Zarra strzelił 351 bramek i z takim wynikiem jest drugi bo przednim jest Jan Kowalski co strzelił równo 600
0
Lesio o tym mowil gdzie na poczatku tego roku wiec sporo czasu temu