1

Ronaldo finał LM 2008,Ronaldo półfinał 2008 i półfinał 2012

1

Jaki typ,zagrac do przodu chyba tez sie boji

0

O co chodzi?czemu ma sie bac?

0

Co to za frajer obok Ancellotiego?ten co jak Barca z nimi przegrala to plakal nie wiadomo czego

2

Barca w koncu zaczela grac szybko na jeden kontakt bez stania w miejscu i rozszerzania boje sie jednak ze w nastepnych meczach dalej beda stac w miejscu i miedzy soba podawac.Obym sie mylil

0

Suarez zaraz ich pogryzie

0

Neymar bez nogi ,Lewy tez ostro dostal co ten zjeb wyprawia

1

0

Zeby Suarez Enrique nie pogryzl xd

0

Popieram, to co wyprawia na razie powtarzam na razie Rakitic to dno i dwa metry mułu, nawet tan Thiago bez nóg bt zagrał więcej piłek do przodu ale liczę , że w końcu Ivan się obudzi i będzie grał jak w Sevilli

0

Tyton dajesz jak na euro

0

A Ochoa. ? On zyje?

7

Tylko wszystko z umiarem a u nas rotacje są takie że nawet Lucho nie wie czy będzie trenerem w następnym meczu.

1

4:2 dla Milanu

5

Na pc ,xo,ps4 jest ignite czy nowy silnik graficzny ktorego na ps3 ani x360 nie ma

2

Bo gdybysmy nie mogli robic transferow to nie sprzedalibysmy kluczowych zawodnikow

1

4

Co ten Laboga pieprzy,sedzie zagwizdal to nasz obronca odpiscil a ten z Getafe to biegl dalej i ze niby dla nas gwizdza

3

Mowimy o Barcie anie Bayernie to dwa inne kluby,musisz czytac do konca bo jesli dwa slowa maja taka sama litere na poczatku to nie zawsze znacza to samo

2

Tobie tez pozostana sny jak lejecie nas gdy na lawce u nas siedzi Pep

4

Munir Jr,magik,geniusz,polaczenie Neymara i Messiego,ta szybkosc,ten drybling,zawodnik na lata,wygra ZP za kilka lat.Tak pisaliscie jak strzelil pierwsza bramke a teraz?Przeczytajcie swoje wpisy.

2

Ale szybki ten Adama az sie kurzy jak startuje

0

O luju Adama jak Henry

2

Wiem ze 3ligiowiec i wgl ale Rafinha gra swietnie,z taka forma co prezentuje pomoc to on powinien grac w 1 skladzie na ligowe

2

Jak sie Samper rozwinie to spokojnie bedzie gral zamiast Biszkopta,juz przynjamniej w jeden rzeczy jest od niego lepszy.jest szybszy

0

Trzyma go przy sobie na pamiatke xd

73

Montoya jechal do domu po stroj jak sie dowiedzial ze gra a nie znowu trybuny

2

By Barca grala dobrze to dobrze musi grac pomoc badz nawet jeden pomocnik.Mielsimy najlepsza pomoc na swiecie,na papierze dalej taka mamy gorzej jest juz w grze.
Busi to chyba kazdy wie,jest pod forma ale on gry nie ma kreowac.
Xavi juz stary i czasem popisze sie zagraniem
Iniesta ktos kiedys powiedzial ze on daje duzo dobrego Barcelonie tylko gdy jest w formie,a widac ze w niej nie jest i martwie sie czy jeszcze bedzie
Rakitic dajmu mu czas ale bardzo martwi mnie jego statyczna gra i mala kreatywnosc czyli to czym zachwycal w Sevilli no i gra z klepki tez cos u niego slabo
Roberto to Roberto jest na lawce bo ktos tam musi byc
Rafinha ma chlop talent ale jak bedzie malo gral to bedzie mu bardzo ciezko sie rozwinac.
Wracajac do transferow jak w lecie pisaliscie ze trzeba kupic Reusa czy Koke to myslalem sobie po co nam oni ? Na lawke? Przeciez mamy super Inieste i Busquetsa wiec toczyli by oni boj o trzecie miejsca w pomocy z Xavim i Rakiticem a przeciez mamy tez mlodych i wypadalo by oni tez cos pograli.Teraz jak widze co sie dzieje z pomoca to masakra wiec licze juz tylko i wylacznie na Denisa i Alena bo z tym banem to bedzie ciezko

0

Fakt ale nie zapominajmy ze on ostatnio sie tak w tym wyszkolil (moze dlatego ze wykonuje je czesciej xd).W manu tak nie strzelal np final lm z chelsea albo ale tu pewien nie jestem w polfinala z Barca 2007/08 na CN

0

ceer7 jak strzela jak rasowy skrzydlowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?