Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nwm czy sie czieszyc czy płakać z tej kontuzji Iniesty
1
Modric chcial jak Iniesta w Londynie 2009
0
Da radę jutro Atletico ? boję się Barcy obstawiać jakieś opinie ?
0
Busi Rakitic dobrze grają wg mnie obok nich powinien grać Xavi a ławka Inieście się przyda
0
Ale to chyba chodzi o pierwsza bramke w meczu
1
Macie jakies kupony na dzisiaj ?jakies wasze pewniaki ?:D
1
Barca B ma jakies szanse z Gijon?do ludzi śledzących ich poczynania
0
oo bez podatku to lepiej bo własnie 6 stówek wygrałem xd
0
Dzieki wielkie(15znakow)
0
Panowie stawiał z was ktos na bet at home ? Pewna strona ?jak wygram to pieniadze moge przelać na konto i na pewno dojdą?
0
Alexis o czleniu dobrze bo mi kupon wchodzi
0
Mathieu tez by strzelil z tego wolnego xd
0
Bellerin ale bramekczka on musi u nas byc
1
Ten sprinter co jak kaczka biegał xddd
0
Dobry ten Bellarin czy jak on tam(narazie gra dobrze).On jest naszym wychowankiem ?
0
sorry że tak pytam ale jak ten handicap wygląda ja Atleti wygra 1:0 to i tak by mi zakład wszedł ?
0
dzięki wilekie a jeszcze możecie mi to wytłmaczyć ? Montpellier-Bastia 1-1 podwójna szansa, Cordoba-Atleti z handicapem 1:0.
0
Kolega mówił że oni padakę grają i raczej bez szans
0
a dzieki wezme to pod uwage a jakbys mail wybrac Everton z Świętymi ?
0
interesuje sie głownie hiszpańską a jak teraz stawiam to głównie na drużyny które znam dobrze a ten Eintracht-Hannover to over goli tylko czy i na drużyne ?
0
Panowie możecie mi pomóc ? jestem dopiero lakiem w bukmacherce i mam problemy na kogo postawić w
Roma-Napoli
Arsenal-Liverpool
Everton Southapmton
MOje typt to roma arsenal i southampton ale czekam na wasz opinie
3
Komentarz usunięty
1
Macie cale zdjecie tej oprawy?
2
Ma ktos zdjecie z oprawy camp nou ?
0
Brawo kurwa aplauz Lucho
0
Suarezito taki napastnik ma byc
1
Xavi za Inieste bo ten drugi duzo piłek topi
0
Przydałby sie jakis Xavi albo Busi zeby uspokoić gre bo brak koncentracji widac
0
Enrique ma łatwiej bo powiem im że nic nie grajà,ochrzani ich i może nasie wyjdą bardziej skoncetrowani a Carlo może ich tylko pochwalić xD zobaczymy co wyjdzie
1
Mogliśmy jak Atletico szybko 2 bramki i kontrolujemy mecz a zwalilśmy jak na jesień ,Messi nie strzelił na 2-0 i zaraz CR11 z karnego pieprznął.Mam nadzieję że nie będzie powtórki z drugiej połowy