0

Wedlug mnie akurat Suarez mial lepszy sezon niz Neymar

0

Robiłem na tej apce losowanie grup i wyszło mi ,że Barca jest w grupie H z FC Porto, AS Roma i Wolfsburgiem a Real w E z Benfica i Dinamo Kijów i Zagrzeb xd

1

Nie da rady bo w 2 koszyku nie ma zadnego mistrza

2

wygrał dzisiejszą nagrodę internetów

1

Aj roberto nie wiele brakowało

0

Verma wrócił i sczyścił jeszcze xd

0

Verma jak do tych glowek wyskakuje

0

Co ten Roberto gra xd

0

Borówka to niech leci golf komentowac xd

0

Xddd drugi Varane xd

3

Zgadzam sie ile razy u mnie na lidze sa takie sytuacje ,starasz sie w meczu a wydaje ci sie ze sedziowie robia wszystko bys przegral to czlowieka nawet spokojnego doprowadza do szalenstwa

0

Chyba by zagrac na 3 obroncow

0

Jak Alba i Adriano nie wroca to pewnie bedzie Alves Bartra Masche Verma chyba ze sprobuja z Roberto na lewej

0

No tak ale kodexie przewidziane jest od 4 do 12 meczy za obraze a za takie bicie co Ronaldo to od 2 do 4

1

A Verma? Gral nawet nawet

0

Pique 4 mecze widac jak traktuje sie gwiazdy , tak samo bylo z Ronaldo gdyby to jakis obronca np z Granady tak krzyknal to obstawiam 8 do 12 meczy

0

Komentarz usunięty

0

Wygrac na tym San Mames w lidze,pilka daja szybko sie zrewanzowac

0

Boze ten ich bramkarz to mnie tak denerwuje

0

Ten Rudy to skakac nie umie

1

Zolta druga dla tego downa powinna byc

0

Niewidomy sedzia a czerwona dal

1

Co ten bramkarz robi jak zj**

0

Barce Pep tez po sezonie wiec nie pierdu

0

Dla Rakiety albo Suareza ten wolny

0

Machaj flaga jak wisnia xd

0

Laskowski tez mnie denerwuje

0

No miedzy innymi ale ta nasza mlodziez(wedlug niektorych uzytkownikow nie potrzeba transferow bo stopujemy ich potencjal) miala kilo w gaciach jak zawodniy Bilbao szli pressingiem.

7

Kandynat potencjalny na występ teatralny.

1

Ja zawsze wierze ,wierzyłem że odrobimy z Bayernem to wierze i teraz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?