Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wedlug mnie akurat Suarez mial lepszy sezon niz Neymar
0
Robiłem na tej apce losowanie grup i wyszło mi ,że Barca jest w grupie H z FC Porto, AS Roma i Wolfsburgiem a Real w E z Benfica i Dinamo Kijów i Zagrzeb xd
1
Nie da rady bo w 2 koszyku nie ma zadnego mistrza
2
wygrał dzisiejszą nagrodę internetów
1
Aj roberto nie wiele brakowało
0
Verma wrócił i sczyścił jeszcze xd
0
Verma jak do tych glowek wyskakuje
0
Co ten Roberto gra xd
0
Borówka to niech leci golf komentowac xd
0
Xddd drugi Varane xd
3
Zgadzam sie ile razy u mnie na lidze sa takie sytuacje ,starasz sie w meczu a wydaje ci sie ze sedziowie robia wszystko bys przegral to czlowieka nawet spokojnego doprowadza do szalenstwa
0
Chyba by zagrac na 3 obroncow
0
Jak Alba i Adriano nie wroca to pewnie bedzie Alves Bartra Masche Verma chyba ze sprobuja z Roberto na lewej
0
No tak ale kodexie przewidziane jest od 4 do 12 meczy za obraze a za takie bicie co Ronaldo to od 2 do 4
1
A Verma? Gral nawet nawet
0
Pique 4 mecze widac jak traktuje sie gwiazdy , tak samo bylo z Ronaldo gdyby to jakis obronca np z Granady tak krzyknal to obstawiam 8 do 12 meczy
0
Komentarz usunięty
0
Wygrac na tym San Mames w lidze,pilka daja szybko sie zrewanzowac
0
Boze ten ich bramkarz to mnie tak denerwuje
0
Ten Rudy to skakac nie umie
1
Zolta druga dla tego downa powinna byc
0
Niewidomy sedzia a czerwona dal
1
Co ten bramkarz robi jak zj**
0
Barce Pep tez po sezonie wiec nie pierdu
0
Dla Rakiety albo Suareza ten wolny
0
Machaj flaga jak wisnia xd
0
Laskowski tez mnie denerwuje
0
No miedzy innymi ale ta nasza mlodziez(wedlug niektorych uzytkownikow nie potrzeba transferow bo stopujemy ich potencjal) miala kilo w gaciach jak zawodniy Bilbao szli pressingiem.
7
Kandynat potencjalny na występ teatralny.
1
Ja zawsze wierze ,wierzyłem że odrobimy z Bayernem to wierze i teraz