0

KUR******** JA******* coooo

1

Będzie tak jak kilka lat temu co Villa w 90 strzelił

0

Ja bym nie gwizdał bo zbyt blisko

0

Jak on mnie denerwuje jak wykonuje te karne

0

Neymar ladnie ale kur** i tak nie strzela

0

Co ten bramkarz wyprawia

0

CO on broni boze jak nie wchodzi

2

albo my gramy taki piach

0

odpoalilem dopiero mecz patrze 1;0 i nagle na 2:0 strzela w pizdu

1

Munir co zrobil i Roberto o boze moge umierac

0

Sergi Roberto dawaj byku

3

Fifa dam bam kare za to ze mamy za mlo zawodnikow xd

0

Czemu iniesta nie strzelal

0

Myslalem ze wejdzie

1

Ter Stegen puszcza dziwne gole xdxd

2

Myslalem ze wkrecil xd

0

Rudy co sie rzucil

0

Aj Sandro taka akcja

0

Mialem pisac ze Ballarabi zrobi wiatrak z Pikeja xd

0

Leno to pewnie wszystko wyjmie xd

0

W zasadzie nawet gdyby sie cofnal co jest mozliwe to co dzialo sie w przyszlosci nie koniecznie sie wydarzy u nas bo moglo to byc w innym wymiarze.

0

Nwm co się dzieje czy MATS jest taki słaby czy ma pecha

0

Puszczam jutro dubla za 50ziko i nwm co do BVB dać Seville(w końcu muszą wygrać) czy Rennes ?

0

No Mathieu jakby bombe z karnego sieknal

0

Ja mam canal + w UPC to bede mial eleven czy trzeba byc z nc+?

0

Nie sledze Bundesligi wiec nwm czy gra tam na takim samym poziomie jak dzisiaj ale jesli tak to nwm czemu akurat on jest naszym pierwszym PO

2

Te wrzutki Alvesa z 2009 to pamietam do dzis , nie zagral zadnej celnej i to bylo szczescie nasze ze ktos z Chelsea zle wykopal pilke

0

przecież to był sarkazm , wiem że Verma ma już sporo lat ale ta sytuacja miała nawiązać do tego co pisaliście o Bartrze po kilku dobrych spotkaniach a co pisaliście po Sevilli d x

0

Vermaelen to nasz drugi Varane xd

0

Wróciłem własnie z żylety Motoru Lublin i ten doping przez grupkę 4 tysięcy kibiców zagłuszył by całe CN, trochę smutne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?