Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
KUR******** JA******* coooo
1
Będzie tak jak kilka lat temu co Villa w 90 strzelił
0
Ja bym nie gwizdał bo zbyt blisko
0
Jak on mnie denerwuje jak wykonuje te karne
0
Neymar ladnie ale kur** i tak nie strzela
0
Co ten bramkarz wyprawia
0
CO on broni boze jak nie wchodzi
2
albo my gramy taki piach
0
odpoalilem dopiero mecz patrze 1;0 i nagle na 2:0 strzela w pizdu
1
Munir co zrobil i Roberto o boze moge umierac
0
Sergi Roberto dawaj byku
3
Fifa dam bam kare za to ze mamy za mlo zawodnikow xd
0
Czemu iniesta nie strzelal
0
Myslalem ze wejdzie
1
Ter Stegen puszcza dziwne gole xdxd
2
Myslalem ze wkrecil xd
0
Rudy co sie rzucil
0
Aj Sandro taka akcja
0
Mialem pisac ze Ballarabi zrobi wiatrak z Pikeja xd
0
Leno to pewnie wszystko wyjmie xd
0
W zasadzie nawet gdyby sie cofnal co jest mozliwe to co dzialo sie w przyszlosci nie koniecznie sie wydarzy u nas bo moglo to byc w innym wymiarze.
0
Nwm co się dzieje czy MATS jest taki słaby czy ma pecha
0
Puszczam jutro dubla za 50ziko i nwm co do BVB dać Seville(w końcu muszą wygrać) czy Rennes ?
0
No Mathieu jakby bombe z karnego sieknal
0
Ja mam canal + w UPC to bede mial eleven czy trzeba byc z nc+?
0
Nie sledze Bundesligi wiec nwm czy gra tam na takim samym poziomie jak dzisiaj ale jesli tak to nwm czemu akurat on jest naszym pierwszym PO
2
Te wrzutki Alvesa z 2009 to pamietam do dzis , nie zagral zadnej celnej i to bylo szczescie nasze ze ktos z Chelsea zle wykopal pilke
0
przecież to był sarkazm , wiem że Verma ma już sporo lat ale ta sytuacja miała nawiązać do tego co pisaliście o Bartrze po kilku dobrych spotkaniach a co pisaliście po Sevilli d x
0
Vermaelen to nasz drugi Varane xd
0
Wróciłem własnie z żylety Motoru Lublin i ten doping przez grupkę 4 tysięcy kibiców zagłuszył by całe CN, trochę smutne