Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Polacy to takie chudzinki a szkopy to takie buły mają
3
Roberto to pewnie i na bramce wymiata
1
Roberto to czlowiek orkiestra
0
Od razu jak sie jest w polu karnym to trzeba petarde strzelic a nie aie bawic w jakies gierki
1
Suarez ogarnij w końcu
3
Zawsze oglądam mecz z mamą,bardzo się śmiała wtedy jak Suarez odciągał Messiego
1
Niech zejdzie ten murzyn
0
Turan widac ze gry nie czuje
6
Alves sie zestresowal ze Vidal juz na lawie
1
ten za obelgi będzie sędziował kolejke ligową
0
Po meczu w 1/2 powiedział tak samo o Messim
0
Ciekawe jak Turan zagra czy będzie miał role ofensywnego pomocnika czy jak Rakitic od wszystkiego ?
0
Poczekam jeszcze na składy, Barce chyba dam -1 i chciałem dać Atletico -1 ale Rayo może coś zmieścić właśnie
0
Barcelona i Atletico jak stawiać ?
4
Zobaczymy co Zidane pokaże w środe w Pucharze Króla
0
O Zidanie coś mówił ?
0
Nic po tym hiszpańsku nie rozumiem
5
Jak zostanie teraz to go wyrzucą po meczu z Atleticiem
0
Rok temu też źle zaczęliśmy
1
Co sie tak tego Jamesa przyczepili xd
0
Nie jest przyjemne oglądanie w akcji drużyny Luisa Enrique.
1
Dostał czerwo z Realem to będzie musiał pauzować
0
Jaki ten Adriano to jest kloc
0
2 słupki nawet
1
Też się zastanawiam bo podobno sytuacje jak z Neurem i Higuainem ale wtedy ludzie mówili że faul
0
Karny powinien być ?
0
tak wygryzł że Lopeza kupili xd
0
Ale Roberto ładnie gre przyśpiesza
0
Pluton,Czas apokalipsy to z klasyków
0
Ozil to zawdonik który gra dobrze jak dobrze gra drużyna.