3

Polacy to takie chudzinki a szkopy to takie buły mają

3

Roberto to pewnie i na bramce wymiata

1

Roberto to czlowiek orkiestra

0

Od razu jak sie jest w polu karnym to trzeba petarde strzelic a nie aie bawic w jakies gierki

1

Suarez ogarnij w końcu

3

Zawsze oglądam mecz z mamą,bardzo się śmiała wtedy jak Suarez odciągał Messiego

1

Niech zejdzie ten murzyn

0

Turan widac ze gry nie czuje

6

Alves sie zestresowal ze Vidal juz na lawie

1

ten za obelgi będzie sędziował kolejke ligową

0

Po meczu w 1/2 powiedział tak samo o Messim

0

Ciekawe jak Turan zagra czy będzie miał role ofensywnego pomocnika czy jak Rakitic od wszystkiego ?

0

Poczekam jeszcze na składy, Barce chyba dam -1 i chciałem dać Atletico -1 ale Rayo może coś zmieścić właśnie

0

Barcelona i Atletico jak stawiać ?

4

Zobaczymy co Zidane pokaże w środe w Pucharze Króla

0

O Zidanie coś mówił ?

0

Nic po tym hiszpańsku nie rozumiem

5

Jak zostanie teraz to go wyrzucą po meczu z Atleticiem

0

Rok temu też źle zaczęliśmy

1

Co sie tak tego Jamesa przyczepili xd

0

Nie jest przyjemne oglądanie w akcji drużyny Luisa Enrique.

1

Dostał czerwo z Realem to będzie musiał pauzować

0

Jaki ten Adriano to jest kloc

0

2 słupki nawet

1

Też się zastanawiam bo podobno sytuacje jak z Neurem i Higuainem ale wtedy ludzie mówili że faul

0

Karny powinien być ?

0

tak wygryzł że Lopeza kupili xd

0

Ale Roberto ładnie gre przyśpiesza

0

Pluton,Czas apokalipsy to z klasyków

0

Ozil to zawdonik który gra dobrze jak dobrze gra drużyna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?