Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu jak zawsze mówi się o próbie obronienia LM to podaje się mecz Barcy z Chelsea gdzie nie wiele brakowało a udało by się dojść do finału ,a praktycznie nie mówi się o spotkaniu z Interem?
6
Co Leo ze gibona trzyma xd
12
4/11 to bliżej 1/3 składu a nie połowy
0
Ej jest jakiś gość co pisze takie tweety jak El Jarek ale jest kibicem Barcelony?
0
Kurrreerr***** co on odjeba*****
1
I to my z kontry strzeliliśmy
1
Ta bramka zaczarowana jakaś
0
Kierowca czołgu brame strzelil
1
Neymar powinien w pierwszym tempie strzelać
0
Ooo dziureczka xdd
0
Ten dziad nie widzi autobusu ? Co on pieprzy
0
Oglądałem mecz Arsenalu i komentatorzy mówili że to aktualnie najszybszy zawodnik świata. Zaraz postaram się poszukać jakiś ich wyników
2
Bayern jest chyba lepszy niż Arsenal i wtedy też stał Mats.
0
Tylko Bellerin jest szybszy niż Neymar ale tak jak mówiaz wystarczy jeden dobry drybling i już będzie wkręcony.
1
Też bym postawił na Vidala.Głównie chodzi o jego szybkość która w pojedynkach z Alexisem będzie kluczowa. Jest to jednak tylko moje zdanie bo skład wybiera Lucho.
3
Bellerin z Albą będzie fajny pojedynek
16
Ten tekst z barierką dobry xd
1
Ta Bestia sie urodziła?
1
Ten Navas tak broni jak przed ostatnim klasykiem
0
Zeby sie teraz nie murowali tylko grali tak caly czas
0
Arsenal ustawi autobus i będzie grał na kontry to już może być ciężko.Ich ofensywni zawodnicy są piekielnie szybcy
0
Narodziny Bestii czy jak to szło
1
Ten Wolski sie bardzoej jara Realem niz Laboga
0
No on to chyba jakiś mecz United ogląda
0
Co oni tak Ronaldo chwalą
0
Komentarz usunięty
1
2
Dżony napalony
0
Odpowiedzial za tego karnego
2
Oni serio nie potrafią strzelać karnych