0

Czemu jak zawsze mówi się o próbie obronienia LM to podaje się mecz Barcy z Chelsea gdzie nie wiele brakowało a udało by się dojść do finału ,a praktycznie nie mówi się o spotkaniu z Interem?

6

Co Leo ze gibona trzyma xd

12

4/11 to bliżej 1/3 składu a nie połowy

0

Ej jest jakiś gość co pisze takie tweety jak El Jarek ale jest kibicem Barcelony?

0

Kurrreerr***** co on odjeba*****

1

I to my z kontry strzeliliśmy

1

Ta bramka zaczarowana jakaś

0

Kierowca czołgu brame strzelil

1

Neymar powinien w pierwszym tempie strzelać

0

Ooo dziureczka xdd

0

Ten dziad nie widzi autobusu ? Co on pieprzy

0

Oglądałem mecz Arsenalu i komentatorzy mówili że to aktualnie najszybszy zawodnik świata. Zaraz postaram się poszukać jakiś ich wyników

2

Bayern jest chyba lepszy niż Arsenal i wtedy też stał Mats.

0

Tylko Bellerin jest szybszy niż Neymar ale tak jak mówiaz wystarczy jeden dobry drybling i już będzie wkręcony.

1

Też bym postawił na Vidala.Głównie chodzi o jego szybkość która w pojedynkach z Alexisem będzie kluczowa. Jest to jednak tylko moje zdanie bo skład wybiera Lucho.

3

Bellerin z Albą będzie fajny pojedynek

16

Ten tekst z barierką dobry xd

1

Ta Bestia sie urodziła?

1

Ten Navas tak broni jak przed ostatnim klasykiem

0

Zeby sie teraz nie murowali tylko grali tak caly czas

0

Arsenal ustawi autobus i będzie grał na kontry to już może być ciężko.Ich ofensywni zawodnicy są piekielnie szybcy

0

Narodziny Bestii czy jak to szło

1

Ten Wolski sie bardzoej jara Realem niz Laboga

0

No on to chyba jakiś mecz United ogląda

0

Co oni tak Ronaldo chwalą

0

Komentarz usunięty

1

2

Dżony napalony

0

Odpowiedzial za tego karnego

2

Oni serio nie potrafią strzelać karnych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?