Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale się stresuje ten gość
0
Dawno chyba w tych pierwszych nie byliśmy
0
O my od razu xD
0
Podobno dlatego ze CN nie ma zadaszenia
3
Może dlatego że Real wygrał LM xD
1
Ajjjjj jak śmiechłem
1
Czemu była Barca z pucharem a nie Real? xD
0
Dużo się młodzi uczą od starszych kolegów np widać podobieństwo gry Munira do Suareza tak samo pewnie Roberto wzoruje się na Alvesie
0
O co chodzi z tym żarłaczem ? Oglądam dopiero od 70minuty
1
Suarez jak za czasów Livepoolu
0
To od DC Universe
0
Ciekawe czy Zidane będzie dla Realu takim Guardian czy może raczej Di Matteo xD
4
Munir to się od Suareza uczy
2
Gomes się miejscami z Busim zamienił
0
Gomes jak podał XD Rakitica lubię ale on zagralby do boku
0
Chyba że zrezygnuje
2
Jak Xavi i jeszcze ta 6 na plecach
0
Zrewanżujemy się im w LM
0
mieszka na tobą ? jesli tak to mam protip na to
1
Urban (15 znaków)
1
Ja uważam Ronaldo za największy talent. Takie kontuzje a on i tak wrócił i jeszcze zdobył MŚ i złota piłkę
0
Griezmann albo Szarek złota piłka xD
0
Ale go minął Pogba
0
Dobry ten Kimmich może go na PO do nas
1
Mufasa to tata Simby.
2
Jak widzę Denisa w koszulce Barcy to już nowego sezonu nie mogę się doczekać.
0
Jak on mnie denerwuje xd
0
Ja dałem ich z handi...
0
No recovery Mode musisz, jaki masz telefon
11
Xddddddddd i bardzo dobrze