3

Ale się stresuje ten gość

0

Dawno chyba w tych pierwszych nie byliśmy

0

O my od razu xD

0

Podobno dlatego ze CN nie ma zadaszenia

3

Może dlatego że Real wygrał LM xD

1

Ajjjjj jak śmiechłem

1

Czemu była Barca z pucharem a nie Real? xD

0

Dużo się młodzi uczą od starszych kolegów np widać podobieństwo gry Munira do Suareza tak samo pewnie Roberto wzoruje się na Alvesie

0

O co chodzi z tym żarłaczem ? Oglądam dopiero od 70minuty

1

Suarez jak za czasów Livepoolu

0

To od DC Universe

0

Ciekawe czy Zidane będzie dla Realu takim Guardian czy może raczej Di Matteo xD

4

Munir to się od Suareza uczy

2

Gomes się miejscami z Busim zamienił

0

Gomes jak podał XD Rakitica lubię ale on zagralby do boku

0

Chyba że zrezygnuje

2

Jak Xavi i jeszcze ta 6 na plecach

0

Zrewanżujemy się im w LM

0

mieszka na tobą ? jesli tak to mam protip na to

1

Urban (15 znaków)

1

Ja uważam Ronaldo za największy talent. Takie kontuzje a on i tak wrócił i jeszcze zdobył MŚ i złota piłkę

0

Griezmann albo Szarek złota piłka xD

0

Ale go minął Pogba

0

Dobry ten Kimmich może go na PO do nas

1

Mufasa to tata Simby.

2

Jak widzę Denisa w koszulce Barcy to już nowego sezonu nie mogę się doczekać.

0

Jak on mnie denerwuje xd

0

Ja dałem ich z handi...

0

No recovery Mode musisz, jaki masz telefon

11

Xddddddddd i bardzo dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?