1

Wygrać to w dogrywce zapomnieć o karnym

1

Wierzę w remontade

2

Zgadza się no jesteśmy dziadami

0

Ja pitolę przycisnąć ich bardziej

2

Już notatnik się przegrzewa

0

Zaraz spadnie z tego drona

1

@Mateu1899 szpaku i zelwakow

0

Wsumie logiczna decyzja, jak dopiero po kontuzji wrócił

0

Kiedy oni stracą punkty

0

Dlaczego zawsze z nami bramkarze ogórków muszą grać mecz życia

0

Można się już rozchodzić
1088 minut strzela

6

Jutro czekamy na stratę punktów w meczu Realu z Getafe
Oby Bordalas ich powstrzymał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Eryk ładnie w defensywie pracuje dziś

8

na notatniku pisza ze strzela niezarejestrowany

2

Chyba bramka to kwestia czasu
Trzeba uważać na te kontry

0

Tottenham w formie xd

2

Co to za farmazony

1

Prosze zeby Bordalas ich powstrzymał

0

no i gol w 93 minucie musiał uratować dupe potężnemu realowi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ale Negreira tu posmarował

0

spalone niech bedzie

1

no i można się rozchodzić - największy syzyf strzela

0

Może więcej murzynów trzeba ściągnać do realu?

2

Niech stracą te punkty bedzie lepiej dla nas

0

@kamiVeB no w sumie wychodzą ze strefy spadkowej do jutra

4

0

To co we wtorek pewnie potężny Vedat Muriqi hat tricka strzela

0

kończyc ten mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?