1

spalony ale ładna akcja

1

Zaraz ktoś tu wyleci

5

Ważne żeby dowieźć to teraz

0

Żeby teraz nie zrobić tego co z atletico

0

wpierzmy jedna jeszcze

0

oj będzie jak za Taty Martino czyli przegramy wszystko na końcu

1

Będzie jak za Martino

1

Vasquez nie powinnien za kartki pauzować?

7

Zaraz będzie Sorloth 5 goli w 9 minut

0

@krol211 są jacyś inni obrońcy?

0

@AlwaysBlaugrana ile za lige wygrana placą?

0

@Criss18Barca nie, w 2008 FA Cup wygrało Portsmouth, a United odpadło w ćwierćfinałach z późniejszym zwycięcza

0

Tylko jak my znowu pokazaliśmy mentalność, jak znowu odpadamy z Ligi Mistrzów przez ciebie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Cule1234 A Real z takimi frajerami odpadl

0

@KrychaFCB typowe lobby w gta

11

Interowskie merdy i pseudoklub w finale - zajebisty finał się szykuje

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Karny viniego przy tym to majstersztyk

1

Przecież jak PSG to wygra to będzie najnudniejszy finał

0

Tony parker na trybunach

0

Możliwe, że tam były kontrowersje ale nie narzekajmy na sędziów bo stajemy się jak kibice realu

0

@Dawidfcb1998 to nie liga francuska, gdzie można władać bez realnych konkurentów

28

Niech się kurwa cieszą, przynajmniej my nie odpadliśmy dostając 5-1 w dwumeczu od zespołu, który jest w ciągłej "budowie"

0

Zakup paru doświadczonych zawodników (mogą to być zmiennicy). Sprzedaż Arajuo, Peni, Lengleta itd. Więcej gry defensywnej, a i oddać na wypożyczenie niektórych młodych grajków

0

A będzie coś powiedziane o tych błędach przy bramkach acerbiego i frattesiego

8

@barcanawieki to mało w porównaniu do Juve gdzie czeka 29 lat na Ligę Mistrzów pomimo bycia od 1996 w 5 finalach

0

Gala już podekscytowany

0

@FabianekMrozek co tam piszą bo nie sprawdzałem?

0

Trzeba teraz skupić się na lidze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?