CurryTheGoat30
Dołączył/a: luty 2025
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
spalony ale ładna akcja
1
Zaraz ktoś tu wyleci
5
Ważne żeby dowieźć to teraz
0
Żeby teraz nie zrobić tego co z atletico
0
wpierzmy jedna jeszcze
0
oj będzie jak za Taty Martino czyli przegramy wszystko na końcu
1
Będzie jak za Martino
1
Vasquez nie powinnien za kartki pauzować?
7
Zaraz będzie Sorloth 5 goli w 9 minut
0
@krol211 są jacyś inni obrońcy?
0
@AlwaysBlaugrana ile za lige wygrana placą?
0
@Criss18Barca nie, w 2008 FA Cup wygrało Portsmouth, a United odpadło w ćwierćfinałach z późniejszym zwycięcza
0
Tylko jak my znowu pokazaliśmy mentalność, jak znowu odpadamy z Ligi Mistrzów przez ciebie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Cule1234 A Real z takimi frajerami odpadl
0
@KrychaFCB typowe lobby w gta
11
Interowskie merdy i pseudoklub w finale - zajebisty finał się szykuje
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Karny viniego przy tym to majstersztyk
1
Przecież jak PSG to wygra to będzie najnudniejszy finał
0
Tony parker na trybunach
0
Możliwe, że tam były kontrowersje ale nie narzekajmy na sędziów bo stajemy się jak kibice realu
0
@Dawidfcb1998 to nie liga francuska, gdzie można władać bez realnych konkurentów
28
Niech się kurwa cieszą, przynajmniej my nie odpadliśmy dostając 5-1 w dwumeczu od zespołu, który jest w ciągłej "budowie"
0
Zakup paru doświadczonych zawodników (mogą to być zmiennicy). Sprzedaż Arajuo, Peni, Lengleta itd. Więcej gry defensywnej, a i oddać na wypożyczenie niektórych młodych grajków
0
A będzie coś powiedziane o tych błędach przy bramkach acerbiego i frattesiego
8
@barcanawieki to mało w porównaniu do Juve gdzie czeka 29 lat na Ligę Mistrzów pomimo bycia od 1996 w 5 finalach
0
Gala już podekscytowany
0
@FabianekMrozek co tam piszą bo nie sprawdzałem?
0
Trzeba teraz skupić się na lidze