CurryTheGoat30
Dołączył/a: luty 2025
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
składy na finał
0
Szpakowski dziś komentuje finał LM w TVP czy nie?
0
Już lepiej tak odpaść niż przegrać w finale z psg i dembele który ładuje nam hat tricka
3
najlepiej żeby jutro nikt nie wygrał tego finału
1
Pellegrini dzwoń po flicka mówię ci wykręcisz na 4-3
0
Pellegrini dzwoń po Flicka
0
Ten Iwanow czytający Chelsea to zloto
0
@GCBW za drogi a przez to że nufc będzie grać w lm będzie droższy
0
Stare składy Chelsea były lepsze, odrazu wiedziałeś kto tam gra a teraz to jakieś no name graja
0
co to żółw ninja w chelsea gra?
4
1
Ludzie toć błagam gramy sparing z mołdawią a potem wyjazd do finlandii, czy my musimy mieć tu lewego żeby wygrać? Chłop wybrał odpoczynek po ciężkim sezonie a ci pseudosportowi dziennikarze i "legendy" polskiej piłki jadą po nim bo tak zadecydował? Powinien się skupić tylko na karierze w klubie
0
@Culer9002 jak z espanyolem
0
@AlphaNumeric flagi państw
3
To są ekipy które zagrają bez kwalifikacji w LM 25/26
LaLiga (Hiszpania):
FC Barcelona
Real Madryt
Atletico Madryt
Athletic Bilbao
Villarreal
Premier League (Anglia):
Liverpool
Arsenal
Man City
Chelsea
Newcastle
Tottenham
Serie A (Włochy):
Napoli
Inter Mediolan
Atalanta
Juventus
Bundesliga (Niemcy):
Bayern Monachium
Bayer Leverkusen
Eintracht Frankfurt
Borussia Dortmund
Ligue 1 (Francja):
PSG
Olympique Marsylia
AS Monaco
Liga Portugal (Portugalia):
Sporting CP
Eredivisie (Holandia):
PSV Eindhoven
Ajax Amsterdam
Super Lig (Turcja):
Galatasaray
Jupiler League (Belgia):
Royal Union Saint-Gilloise
Superleague Ellada (Grecja):
Olympiakos
Chance Liga (Czechy):
Slavia Praga
0
@tbas szkoda tych punktów straconych z getafe i betisem
1
jest karny dla nas
0
Co się w meczu dzieje teraz?
0
Lewy zaraz hat tricka tu walnie
0
L jak Robercik!
0
@Matiasio dzięki bo ogladam juve jak ich gniecie venezia na 18 miejscu
0
@Herato będą mówić że najsłabszy mistrz od lat
0
Jakiś gol wpadł czy nie bo meczu nie oglądam?
7
Ale Tottenham robiony u siebie, myśleli że po wygraniu ligi europy sezon sie konczy
0
Martinez co odwalił
2
Wbić dziś 100 bramek
3
Teraz prosić ogórki o utrzymanie wyniku
0
@JordiAlbion jeden z jedynych piłkarzy realu, którego dało by się lubić teraz
0
31 gol Mbappe w tym sezonie
0
Gol dla Puszczy