0

Yildiz ajajajaj...

0

teraz to wygląda jak jakiś stand up

5

To losowanie terminarza LaLga wygląda na razie jak apel na zakończenie roku szkolnego

0

Do arabów go sprzedać

0

Według mnie Araujo może zostać pod warunkiem, że będzie mocno pracował i ćwiczył do powrotu do formy sprzed kontuzji. Też musi zacząć używać głowy przy niektórych zagraniach by odzyskać pierwszy skład, także sympatię trenera, kibiców i kolegów z drużyny

0

Oj coś ostatnio strona zamula, czyżby to atak Kamila Gali?

4

@blakkudium Niby człowiek się cieszy bo inter przegrywa, ale przypomina, że juventus jutro gra z realem

2

Widać, że Pismaki lubia sie bawić naszą wiernością

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0


to nieźle, ciekawe jaką ksywkę dostanie

0

@Karol145 Tylko problemem jest to, że my kupiliśmy nowego bramkarza i mamy dobrego zmiennika na ławce. Tu nie ma miejsca dla niego żeby grać. Jeśli chce grać i być 1 na mundialu to musi iść szukać innego pracodawcy. Też jego zachowanie nie pomaga, powtórka z sytuacji z Bravo

Ja rozumiem, on miał naprawdę parę dobrych sezonów, był kluczowy dla nas i był z jednych lepszych bramkarzy Barcelony w XXI w. Ale on musi zrozumieć, że nie może tu liczyć na grę i musi szukać nowego klubu

My chcemy dać mu możliwość gry na mundialu i bycie podstawowym bramkarzem Niemiec

0

Won z klubu
On musi zaakceptować to że tu nie ma miejsca dla niego i późniejszego rozwoju jak i gry na MŚ

1

Albo pójście do innego klubu i tam się szykować na MŚ 2026 albo trybuny

1

@SkN Ranking tych punktów UEFA czy coś takiego

4


niezłe nazwisko

0

Raczej wątpię żeby Juve kupiło Araujo

39

Niech przywrócą grupy kibicowskie

0

a probierz poleciał pierwszy

0

No w końcu poleciał jakiś Polak razem z probierzem

5

@blakkudium Na 3 miejsce w lidze powinno starczyć

0

Powinni zatrudnić Sławka Peszko jako selekcjonera Polski, umie zrobić dobrą atmosfere więc minusów nie widze

2

Porto odpada z KMŚ

3

Atletico odpada z kms

0

@ViscaelBarca2007 digne aż taki dobry byl?

0

wymieńcie 1 dobry transfer za Bartomeu

6

Gratulacje OKC od fana warriorsów aczkolwiek uważam że mogli szybciej zakończyć te finały

0

@adamek20151 za dużo kontuzji ważnych graczy w tych playoffach
Curry, Tatum, Haliburton, Garland, Lilard

1

taki trochę nudanawy ten mecz 7

1

@escarabajo w Chelsea kiedyś grał (powiedzmy bo bardziej to na wypożyczeniach był)

0

Kuźwa czemu Pacucha nie umie strzelić im gola pomimo gry realu w 10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?