CurryTheGoat30
Dołączył/a: luty 2025
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znowu się pchamy w grube wydatki na jednego piłkarza, gdzie trzeba wzmocnić kilka innych pozycji.
Czy naprawdę trzeba te pieniądze na tego Alvareza wydawać? Ja rozumiem, jakby jeszcze kosztował 70 mln albo 80, ale nie 150.
Za te pieniądze można wzmocnić kilka pozycji i to naprawdę niezłymi nazwiskami
11
Ronaldo sobie znalazł równych
0
gol kontaktowy dla uzbekistanu
0
Messinho goool!!! Argentyno, co ty robisz?
0
Messi, co ty robisz?!
8
Po chvj się pchać w tego Alvareza, za tę kwotę można uzepelnic kadrę i to nawet dobrymi nazwiskami
3
szkoda, ze nie ma darka na mundialu. Jakoś lepiej te mecze się ogląda
1
@Darek1112 u nas już jest tylko gruby
1
Yamalinho goool!!
8
szwecja wygrala z tunezja 5:1 a teraz przegrywa 1:5 idealny bilans
1
Jeszcze się rozmyśli i do nas wróci
To będzie nowy transfer Grubasa i Deko
0
@bart_azz Po cholerę tak tyle tych skrzydłowych
1
może trzeba rozważyć sprzedaż
0
A dyrektorek się dalej opjerdala, Gordon będzie jedynym mocnym ruchem, bo nie uda się wypchnąć tych niepotrzebnych
0
3
Wy mata się za obronę i atak wziąć
6
2
0
Narazie te derby Afryki na dosyć średnim poziomie
0
Dzisiaj pewnie remis
0
zaczynamy teraz derby Francji
1
Mundial remisów
3
Ale ta Europa jest beznadziejna na tym mundialu
1
Gdzie jest yebany gol?
0
0
Same kopaniny w tych meczach
0
Teraz ulubiony wynik brazolów
6
ulubiony wynik kibiców PSG
2
w końcu jakiś mecz na poziomie, a nie te kopaniny europejskich drużyn z ogorami
0
Śmiać się czy płakać? Niby pajac, ale po gordonie brak jakiś nowych wieści transferowych