CurryTheGoat30
Dołączył/a: luty 2025
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ciekawe kogo wybiorą na selekcjonera repki?
5
Kounde miał racje
13
A PSG i City dalej bez kar
6
Laporta i Deco po decyzji Nico:
0
grosicki albo peszko do barcelony
3
Pewnie za rok wróci saga z Nico Williamsem
0
@olejtm a skąd pieniądze będą na rejestracje?
2
@Coutinho007 podziękuj cules którzy wybrali rosella i bartomeu
2
Czy my nie możemy mieć kompetentnego zarządu, tylko coś takiego
Chociaż to lepsze od Bartomeu i spółki
0
Jeszcze z bramkarzem będą problemy z rejestracją
0
Dziadów ciąg dalszy i kompromitacji Szwagrów
1
jeszcze Romero i te inne pismaki po co oni tak to rozpowszechniają, po co oni mówią, że Nico jest blisko Barcelony
2
Ja powtórze jeszcze raz
Gdyby głupki zwani "cules" nie wybierali gorszego Rosella w 2010 i jeszcze gorszego Bartomeu, bo wygrał tryplet w 2014 to nie byłoby żadnych problemów z kasą i rejestracją nowych zawodników, nie byłoby przepalania pieniędzy na szroty typu: Coutinho, Griezmann, Dembele, Arda Turan itd.
Więc decyzja wybrania Rosella a potem jeszcze szczególnie Bartomeu dalej będzie się odbijać czkawką od tego klubu
0
Jak tam 150% możliwości przyjścia
0
Oby się udało przywieźć LM w następnym sezonie na nowe Camp Nou oby..
5
Gdyby głupki nie wybierali Rosella i Bartomeu to ile kasy byłoby zaoszczędzone
0
Zostawić, bo może się przydać na przyszłość
0
A w tym 0,01% jest szansa, że przejdzie do bayernu, więc starajmy się zachować stoicki spokój
0
@Eto'o9 R10 i w tym 0,01% przejdzie do bayernu
2
@blakkudium Nie wiem czemu jeden z lepszych polskich bramkarzy idzie do beniaminka ligi arabskiej zamiast kontynuować karierę w europie i mieć szansę na debiut w większych klubach. Chociaż to Neom SC też ostatnio całkiem ciekawe transfery robi Lacazette, Benrahma i teraz Bułka
1
Nowy galacticos z japonii w realu madryt:
https://imgur.com/a/0lOkCqp
2
Jedziemy obronić to mistrzostwo. Tylko niech znowu nie miejmy dołku formy
4
@macio_944 To jest właśnie efekt 8 lat Allegriego w Juve
7
@Robert_Kubica ale całe szczęście że vinicius jej nie ma
2
@Values ale bramkarz mecz życia
0
Na kamerze teraz był najstarszy fan realu
2
zaraz mecz przerwią
0
Jakoś jak losowali terminarz serie a to odrazu cały bez jakich przerw a tu jakiś koncert, nie wiem może to hiszpania
1
zamiast losowania mamy jakiś koncercik
0
Wiecie kto to Trent? To jakiś Brazyliczyk? Czy Real kupił jakiegoś brazola czy mnie coś omineło?