6


Conceicao na stałe w Juve za 32,5 mln euro
Kontrakt do 2030r.

10

znowu panuje optymizm?

4


Arnautovic w Crvenej zvezdzie

0

@Pressinho czy czasem kopenhaga by nie była by gorsza?

0

@FcPortoFan1999 a ok dzieki

0

ktoś wie gdzie leci te losowanie eliminacji?

1

@mr Barca może to dobrze bo nasza piekna polska reprezentacja moze sie chwalic nad zwyciestwem nad potężnym uzbekistanem(oczywiście o ile się dostaną)

0

@doc ten transfer nie będzie mieć sensu bo to prawy obrońca/prawy wahadłowy a mamy kim grać na po bo jest kounde i garcia, a trzeba wzmocnić lewą obronę

0

@krzakov gdyby nie brak kasy i ffp to może przyszedł by ktoś lepszy

3

Oby chłop wypalił jako zmiennik

2

Tu jakieś problemy z budową stadionu, tu jakieś problemy z otwarciem camp nou, tu jakieś problemy z rejestracją nowych zawodników, tu jakieś problemy z ffp i zasadą 1:1, tu jakieś problemy z transferami i kasa, tu jakieś problemy z odejściami zbędnych piłkarzy i kontraktami. Jeszcze jakieś kary od UEFY dostajemy. Nie rozumiem dlaczego tu nie może być jakieś kompetentnego zarządu i jakiegoś zdrowego człowieka z jakimś programem finansowym i sportowym, a nie odklejonego chlopa, który zatrudnia swoich członków rodziny i znajomych jako członków zarządu? Jak Laporte szanuje bo udaje się jakoś powoli wychodzić z problemów pozostawionym przez Bartomeu to musi chłop już odejść, bo naprawdę trzeba wybrać kogoś nowego. Tylko Flick ich broni swoimi wynikami, bo jakby nie zatrudniali flicka to już ich by dawno nie było. W sumie powinien się cieszyć bo mogliśmy dalej zostać pod Bartomeu i dalej przepalać pieniądze na jakieś wynalazki i inne przepłacone gowno, a dług by dalej rósł. Jeszcze czy tak ciężko przywrócić grupy kibicowskie na montjuic?
Przecież kibice to 12 zawodnik drużyny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Za jakiś czas okaże się będziemy grać mecze w Palau blaugrana, czyli tam gdzie koszykarze, futsalowcy, szczypiorniści itd.

6

Zapomnijcie o nowym Camp nou. Za jakiś czas okaże się że wracamy na Montjuic i to bez grup kibicowskich. Pięknie nas zrobili w balona

0

pięknie Laporta odegrał z tym camp nou

1

@KibicBarcy84 Tylko kogo ty tu widzisz na nową 9? Isak, Haaland, Alvarez, Gyokeres? Kogo? Wszystkie te opcje są nierealne

6

Przecież to są jaja. Po co zarząd coś obiecuje a potem tego nie umie utrzymać tej obietnicy.Trzeba było robić nowe Camp Nou podczas pandemii jak rządowi

0

sosah co za nazwisko

1

Więcej optymizmu w zarządzie

0

Czy to aż tak ciężko pozbyć się bramkarzy panie Deco?

0

Teraz to będzie urbanówka

1

@Roobo Simeone to taki Ferguson Atletico i raczej ciężko będzie go zastąpić

25

Można przestać wstawiać już o artykuły o Nico?

10

@Litman podziękuj Bartomeu i jego kontraktom

0

@Siwy88 on naprawdę pokazywał jakieś przebłyski, ale barca się go pozbyła z powodu, że mają dużo pomocników.
Casado, Frenkie, Pedri, Gavi, Olmo itd

0

@FcPortoFan1999 dopóki liga ich zweryfikuje

4

Czy to początek upadku PSG?

0

Feio już nie jest trenerem Dunkierki
Myślałem, że to nowy rekord ale jest jeszcze Probierz i jego pamiętne 2 dni w Termalice

0

@Gibbon_FCB ja obstawiam, że nawet nie wygrają ligi mistrzów w następnym sezonie

0

@RC28 Danjuma to chłop, którego kariera się skończyła. Nigdzie nie wypala. Ani w Tottenhamie, ani w Gironie, Ani w Evertonie, Ani w Villarealu też ma problemy z emocjami, a ty chcesz go do barcy sprowadzać? proszę cię

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?