4

jeszcze jakieś 15 minut tego klepiska

1

jakie teraz jest klepisko w tym meczu

0

korona z golem na 0:1

0

Niech oni nic nie odpierdolą w 2 połowie

0

Weźcie nie złapcie jakiejś kartki w 2 połowie

3

piłka chłopa sfaulowała

0

oby nie było by takich błędów w defensywie jak poprzednim sezonie

5

nie pompujmy balona za bardzo

0

Gwardia Koszalin szykuje hitowy transfer: https://ibb.co/Vcrv8WJ6

1

Jedziemy obronić tytuł !

1

Czerwona kartka dla Aeku
Może słońcu rusza

0

znowu ten angielski

14

Jako fan juve, nie bierzcie go mało strzela a dużo pobiera

23

1

"Its the history of the Tottenham"

0

Vini to mistrz karnych przy tym

1

Jak to mówił chiellini „It’s the history of the Tottenham”

0

jaki wychudzony tam na trybunach siedzi

0

PSG z golem.... jednak nie spalony

4

#EnriqueDoWrześnia

2

17 drużyna premier league wyjaśnia zwycięzce potrójnej korony

0

kolejna 100 procentowa sytuacja dla tottenhamu

0

I cyk gol dla Tottenhamu, jeszcze wpierdol w lm. Czy to koniec potęgi PSG?

0

niezła sytuacja dla tottenhamu

1

@mordini123 tak zagraja w tym roku

2

0

sytuacja jak z torresem w 2012

0

Borek, nawet jakby w Lechu grali nieobecni to by tak Lech przegrał

0

no i znowu niestety

0

Ciekawe czy w Serbii jest taki borek i przy golu dla rywala mówi niestety po serbsku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?