0

Gdyby tak lewy z ogorami strzelał

0

Jedna złota piłka to też sukces

1

urbanowka z pierwszym zwycięstwem nad Finlandią 3-1

0

znowu ten z Cracovii

0

no iewandinho z golem

2

Niemcy chyba bez mundialu w 2026 xd

9

Dawać casha do barcy

1

apator w finale

2

@Kazragore raczej może tu chodzić o skład

1

do końca roku to my tam nawet nie wrócimy

0

@Hawajczyk ta tylko kane jest 3 lata młodszy od lewego, więc na jakieś pare sezonów może być, ale tak długofalowo to średnio

0

Obecnie nie ma dobrych napastników, wszyscy kandydaci poszli do premier league, gdzie jest większa kasa

1

w klubie panuje optymizm

4

zagramy zaraz na stadionie z okręgówki hehehe

10

Żadnych wynalazków z brazylii, można ściągnąć kogoś z laligi, jak będą pieniądze

5

Boniek już typuje

1

nie ma tragedii, bo remis z holandią na wyjeździe to nie jest nic złego, tylko my nie możemy tworzyć tyle sytuacji dla przeciwnika, bo mogło być wyżej dla holendrów, ale na szczeście jest 1-1. Teraz tylko wygrać z finlandią u siebie, a potem wygrać z litwą, maltą i sprobowac urwać punkty pomarańczowym u siebie i powinny raczej być te baraże

0

Mati gotowa gol!!

0

Świderski to taka pierdola, która nie powinna grać w reprezentacji

0

Urbanowka zaczyna się

0

zobaczymy co będzie w lutym, bo te wyliczenia nie mają zbyt sensu

8

Martin na PSG….. eh

21

Niestety poziom tej ligi spada od tragicznych przepisów FFP aż do słabego sędziowania i poziomu sportowego

1

Oby to było ostatnie okienko tego parodysty jako dyrektora sportowego nazywającego się Deco

0

tu chodzi o ffp, uważam, że za rok trzeba powoli zacząć zwalniać ogromne kontrakty, wrócić już oficjalnie z certyfikatem na Camp Nou i starać się o powrót do 1:1.

0

trzeba błagać o to, że to tylko wpadka

2

I teraz zaczynamy Urbanówkę

0

Przynajmniej juve dziś wygrało, więc jest jakiś pozytyw

3

@Alberto1031 chelsea lm? hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?