CurryTheGoat30
Dołączył/a: luty 2025
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby tak lewy z ogorami strzelał
0
Jedna złota piłka to też sukces
1
urbanowka z pierwszym zwycięstwem nad Finlandią 3-1
0
znowu ten z Cracovii
0
no iewandinho z golem
2
Niemcy chyba bez mundialu w 2026 xd
9
Dawać casha do barcy
1
apator w finale
2
@Kazragore raczej może tu chodzić o skład
1
do końca roku to my tam nawet nie wrócimy
0
@Hawajczyk ta tylko kane jest 3 lata młodszy od lewego, więc na jakieś pare sezonów może być, ale tak długofalowo to średnio
0
Obecnie nie ma dobrych napastników, wszyscy kandydaci poszli do premier league, gdzie jest większa kasa
1
w klubie panuje optymizm
0
https://www.instagram.com/p/DOQcwJSjOlA/?igsh=MWNhOGp3YTJybTB3MQ== kontuzja doue
4
zagramy zaraz na stadionie z okręgówki hehehe
10
Żadnych wynalazków z brazylii, można ściągnąć kogoś z laligi, jak będą pieniądze
5
1
nie ma tragedii, bo remis z holandią na wyjeździe to nie jest nic złego, tylko my nie możemy tworzyć tyle sytuacji dla przeciwnika, bo mogło być wyżej dla holendrów, ale na szczeście jest 1-1. Teraz tylko wygrać z finlandią u siebie, a potem wygrać z litwą, maltą i sprobowac urwać punkty pomarańczowym u siebie i powinny raczej być te baraże
0
Mati gotowa gol!!
0
Świderski to taka pierdola, która nie powinna grać w reprezentacji
0
Urbanowka zaczyna się
0
zobaczymy co będzie w lutym, bo te wyliczenia nie mają zbyt sensu
8
Martin na PSG….. eh
21
Niestety poziom tej ligi spada od tragicznych przepisów FFP aż do słabego sędziowania i poziomu sportowego
1
Oby to było ostatnie okienko tego parodysty jako dyrektora sportowego nazywającego się Deco
0
tu chodzi o ffp, uważam, że za rok trzeba powoli zacząć zwalniać ogromne kontrakty, wrócić już oficjalnie z certyfikatem na Camp Nou i starać się o powrót do 1:1.
0
trzeba błagać o to, że to tylko wpadka
2
I teraz zaczynamy Urbanówkę
0
Przynajmniej juve dziś wygrało, więc jest jakiś pozytyw
3
@Alberto1031 chelsea lm? hahaha