CurryTheGoat30
Dołączył/a: luty 2025
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ładna akcja Lewandinho, tylko szkoda ze na spalonym
0
Co chwile są te minuty ciszy
0
Znowu nie ma stref dopingowych?
3
Z tym PSG to trzeba wygrać
0
@Derean trzeba było gościa brać jak był w river plate zamiast ferrana
10
Bardzo dobrze, wygrać jutro z sociedad i powinien być lider
0
Trzymać to wy bardziej normalni madryciarze
0
realowi by uznali
0
Remis to też nie tragedia
1
I gol dla Atletico!!
0
@RosjaninBut za chwilę to rezerwami będziemy grac
1
@gumaz karny będzie napewno
4
Niech te mendy z atletico wygrają dziś
2
Czy w Barcelonie przygotowanie fizyczne jest takie chujowe czy mamy zbyt kontuzjogennych piłkarzy?
8
Co się dzieje? Przecież jest wrzesień a szpital się wypełnia
1
Za chwilę mecz z PSG, a tu się wszyscy sypią
1
Lewandinho ma grać w 1 składzie od teraz, Ferran na podmęczonych rywali jest dobry, ale nie w 1 składzie
1
Lewandinho ma grać w 1 składzie od teraz, Ferran jest dobry tylko z ławki
3
Czy was wkurwia ten limit 15 znaków?
3
Lewandinho!!!!!
1
taka pierdoła jak Bailly to teraz prime maldini
0
No i kataloński harry kane z golem :D
0
Ogóry za mocne w tym roku
2
@ViscaelBarca2007 popieram
0
a Real ucieka..
0
Czy beniaminkowie za mocni w tym sezonie czy my jestesmy jacys chujowi xd?
0
autobus i mecz zycia bramkarza
2
strzeliła nam drużyna, która dotychczasowo strzeliła 1 bramkę.... no kurwa
0
jak w meczu legii wczoraj
5
tylko 3 punkty dziś