CurryTheGoat30
Dołączył/a: luty 2025
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja bym nie sprzedawał, bo potem będą plotki jak o powrocie Neymara
2
Sztab medyczny do wywalenia
0
Podziękujcie Laporcie i Deco za zajebiste okienko
0
@Cules69 Trochę też to wina flicka, bo zbyt zajechał piłkarzy, ale też wina zarządu bo nie zrobili konkretnych wzmocnień
3
Zapomnijcie o transferach w zimie,
trzeba było robić wzmocnienia, to nic prawie nie zrobili
0
Za chwilę to Barca B będzie biegać na boisku
0
Sztaby medyczny i fizyczny jest do wywalenia czy piłkarze są zbyt podatni na kontuzje?
0
Eric Garcia na ataku będzie grał, poza tym co się dzieje? czy sztab medyczny i fizyczny jest do wywalenia czy piłkarze sa jacyś podatni na kontuzje w tym roku?
0
A kto to jest ten Varela? Kolejny wynalazek Deco?
1
Może wyjebac zarząd, a nie trenera
A co do trenera to wróci denzel bo DNA Barcelony
0
Będzie trzeba powalczyć o remis lub zwycięstwo z holandia i raczej powinny być baraże
1
Lewandinho gol!!
0
Zaczynamy urbanowke
3
4
Nic nie będzie, zapomnijcie o jakichkolwiek transferach
0
@Dankho94isback ja uważam że pandemia to był większy problem
1
Jako fan Juve Kenan byłby niezły w barcy
6
Wyobraźcie sobie mecz urbanowki z Norwegią
1
@Gibbon_FCB ale Francuzi afrykańskiego pochodzenia grają w kadrze tylko nie hiszpanii
0
Ale że nie ma żadnego realowca w kadrze hiszpanii na mecz
Zdziwiło mnie to mocno
1
Zaraz kontuzja i po sezonie
3
@Azazel_Pazuzu i kontuzja
6
Najlepiej te KMŚe i te inne imprezy zlikwidować, nie potrzebne to
0
No i Mekambe otwiera wynik z Azerbejdżanem
1
Pożegnać w zimę bez żalu
3
@blakkudium za takie cos to powinnina być odpowiedzialność karna za marnowanie klubowych pieniądzy
1
Jakbym widział probierzowkę
1
Mocne klepisko w 1 polowie
3
Skład urbanówki na mecz, mocne niespodzianki
0
Dziś mecz Urbanowki o 20:45 z Nową Zelandią