0

Ja bym nie sprzedawał, bo potem będą plotki jak o powrocie Neymara

2

Sztab medyczny do wywalenia

0

Podziękujcie Laporcie i Deco za zajebiste okienko

0

@Cules69 Trochę też to wina flicka, bo zbyt zajechał piłkarzy, ale też wina zarządu bo nie zrobili konkretnych wzmocnień

3

Zapomnijcie o transferach w zimie,
trzeba było robić wzmocnienia, to nic prawie nie zrobili

0

Za chwilę to Barca B będzie biegać na boisku

0

Sztaby medyczny i fizyczny jest do wywalenia czy piłkarze są zbyt podatni na kontuzje?

0

Eric Garcia na ataku będzie grał, poza tym co się dzieje? czy sztab medyczny i fizyczny jest do wywalenia czy piłkarze sa jacyś podatni na kontuzje w tym roku?

0

A kto to jest ten Varela? Kolejny wynalazek Deco?

1

Może wyjebac zarząd, a nie trenera
A co do trenera to wróci denzel bo DNA Barcelony

0

Będzie trzeba powalczyć o remis lub zwycięstwo z holandia i raczej powinny być baraże

1

Lewandinho gol!!

0

Zaczynamy urbanowke

3

Skład urbanowki na mecz z Litwą


4

Nic nie będzie, zapomnijcie o jakichkolwiek transferach

0

@Dankho94isback ja uważam że pandemia to był większy problem

1

Jako fan Juve Kenan byłby niezły w barcy

6

Wyobraźcie sobie mecz urbanowki z Norwegią

1

@Gibbon_FCB ale Francuzi afrykańskiego pochodzenia grają w kadrze tylko nie hiszpanii

0

Ale że nie ma żadnego realowca w kadrze hiszpanii na mecz
Zdziwiło mnie to mocno

1

Zaraz kontuzja i po sezonie

3

@Azazel_Pazuzu i kontuzja

6

Najlepiej te KMŚe i te inne imprezy zlikwidować, nie potrzebne to

0

No i Mekambe otwiera wynik z Azerbejdżanem

1

Pożegnać w zimę bez żalu

3

@blakkudium za takie cos to powinnina być odpowiedzialność karna za marnowanie klubowych pieniądzy

1

Jakbym widział probierzowkę

1

Mocne klepisko w 1 polowie

3


Skład urbanówki na mecz, mocne niespodzianki

0

Dziś mecz Urbanowki o 20:45 z Nową Zelandią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?