0

Nawet jakby okazało się, że nie ma faulu, To tak to powinno być sprawdzone przez VAR

3

Araudinho!!!!!
jak aguero w 2012!

0

Jutro real odskakuje na 5 punktów

4

z olympiakos tez bedzie wp*****l

0

spać mi się chce

0

Feio jest wolny czy Michniewicz

0

Dajcie przerwe na urbanówke

0

Liczą się bramki

0

Może rozwiążmy klub?

0

Rywalowi by to wszedło

1

Mecz trwa 90 minut

1

Zawsze to samo, czyli gol albo z polowy boiska lub przewrotka

2

Pedrinho!!! ;D (15 znaków)

0

Szczerze, przy sprzedaży ferrana można się zastanowić, ale jak ferran zostaje to nie będzie mieć sensu,
Chłop by się nadał na zapasową 9

0

@Karol145 kolejny sie wysypał?

0

Bale, tylko, że z barcelony xd

1

@Lionel_Messi10 troche szkoda, ze go nie ma u nas
by sie przydal

0

No i kto na 9 zagra?

4

@cules100pro to jakaś różnica pomiędzy Argentyńczykiem a kosowianinem?

1

Jak nie Serb to teraz kosowianin

1

@tomek8756 a może to jakiś malarz?

1

I jak zwykle okaże, się, że nie wróci

0

@BORO_12 początek miał niezły lecz potem bardzo słabe mecze miał i głównie z ławki wchodził

2

@BORO_12 jest jeszcze 2 napastników, a on z ławki głównie wchodzi

1

@BKSChemik akurat tego turka można

0

cięzki wybór

0

No to urbanowka wraca w listopadzie

1

Andorra prowadzi z Serbią
edit: wyrównali

0

Fajna oprawa na meczu turków

1

@Kapitan9 Bo 26 goli w lidze tureckiej to jakieś nie zbyt duże osiągnięcie, po za tym cięzki charakter i wiesz jak go wywalili z napoli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?