2

No a jutro polskie kluby w lke

1

Dobrze, że zaraz urbanowka wraca - to będą dopiero emocje
Więc jeszcze męczarnie z Celta

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zaraz będzie gong na 4-3

0

Może comeback będzie? żeby zaraz tu nie było gonga na 4-3

2

Probierz jest wolny :)

4

Jesteśmy dziadami

3

Zaorać to wszystko i budować od nowa

0

Dawać już przerwę na urbanowke

0

Ferran: Nasz napastnik na długie lata

0

Do pustej bramki nie trafić!!

0

@jeonek no i kto ma przyjsc

1

#LaportaOUT #DecoOUT

0

Probierz czy Michniewicz jest wolny

1

To co denzel na ratowanie sezonu

3

Zawsze gol tak samo wyglada!!!

2

Inigo wracaj kurwa

1

Zawsze ta samo (15 znaków)

4

1

Historia niczym z dying lighta wzięta.

0

To wkońcu odejdzie czy nie odejdzie? Bo dziennikarze mowia rozne rzeczy

0

@xavi890 to kto jest topowym trenerem?

4

Spokojnie, ten pseudozarząd ma już kandydatów na trenera. Najprawdopodobniej będą to ludzie brani po znajomości tych idiotow zwanymi Deco i Laporta

0

@Sherem Sylvinho, Van Bronckhost, Belleti- pewnie te nazwiska sobie szwagry wymyślą

1

@DAM1ANOo mało wam pomocników?

1

Nie da się słuchać olłowskiego, tragiczny komentator

3

Jeszcze tak 5 razy się opóźni

2

zdejmijcie tego yamala

0

wchodzi donald :)

0

20 minut doliczone do meczu Jagiellonia-Raków
tyle minut to tylko w ekstraklasie potrafią doliczyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?