0

@Gaz Deco masterclass

0

@Pedri16Future ale jak to? laporta mówił, ze jak wrócimy na stadion odrazu będzie 1:1

0

Wrócilśmy do tego 1:1 czy nie?

0

@Gall wygramy z alaves i defensywa zagra dobry mecz to zmienią się opinie

3

@Pawel13sz z obowiązkowym wykupem

0

@macio_944 za pare dni to będzie błoto

0

Zobaczymy co będzie w lutym

1

@Bogan gra bo nie ma kim grac, bo pseudo zarząd nikogo nie sciagnal

0

Defensywa do wymiany i tyle

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To kto za Flicka?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@654321 zależy od rywali, być może się potkną

5


Kowal nieźle podsumował

0

Szkoda Hansiego, że musi się z takimi patałachami uzerać

1

@ali3gator nic nie będzie

0

@Barceloniarz987 zalaeży to od rywali czy się potkną czy nie

0

Teoretycznie top 8 dalej jest możliwe, przy założeniu, że wygramy 3 następne mecze
Ale musieliby potknąć się inne ekipy

0

@Bilon87 chyba tak

4

Czemu zawsze po paorażkach jest dużo jasnowidzów?

4

7 punktów w 5 meczach no zajebisty wynik
Chociaż następne mecze są teorytycznie łatwiejsze

1

No w końcu Juve wygrało mecz w tej LM

4

Podziękujcie panom Araujo, Ferran, Kounde, De jong za ten wynik

0

@Ghandi Flick nie biega na boisku, tylko te patałachy

0

Sporting czy Ata wyżej od nas

2

Właczam na juve

3

Dajemy dupy wszędzie gdzie się da
Wpierdol z Sevilla, wpierdol z psg, wpierdol z Realem itd

0

zmieniamy chip i będzie dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?