1

@karol130197 zaraz karny dla realu i po meczu

0

Ten real coś gra?

1

FC Barcelona: Codziennie nowe kontuzje

0

Ależ klepisko w meczu Bilbao-Atletico
Jednak gol dla Athleticu

4

Tylko zwycięstwo i ma być tyle bramek ile się da

1

CI parodyści na obronie, ja pierdole no

0

Co mecz to gol z tą defensywą

1

Spokojnie, zaraz to spierdolą i pójdzie do innego klubu lub zostanie w Niemczech

1

Aż się słowa Hajto przypominają

2

Poczekajcie, żebyśmy się nie skompromitowali w barażach

0

Znowu te gbury holenderskie

0

70 minut minęło i dalej brak losowania

2

FIFA to mafia i tyle

2

Skończcie pierdolic, dawać to losowanie

0

Zaczynamy losowanie piłkarskich mistrzostw świata 2026

0

W każdej grupie możemy się skompromitować

4

@aldewir Bilbao słabe, nawet jagiellonia mogła by tu wygrać

0

Nie ma Mbappe = Nie ma Realu

0

0:3 "Niestety" - Mateusz Borek

4

Jednak szabi alonzo zostaje w realu :(

2

Kolejna kontrowersja sędziowska

6

Jeszcze karny dla realu i po meczu

0

Waldek co ty robisz?

4

Będzie na pewno karny dla realu w tym meczu

1

@blakkudium Tylko zwycięstwo lub remis Bilbao dziś

3

@FcPortoFan1999 Jeszcze pare będzie tych meczów pozegnalnych

2

Jutro strata punktów w meczu Athletic Bilbao - Real Madryt dobrze widziana. Oczywiście Realu

3

Tyle do powiedzenia

0

Dawać na 3-1, bo teraz zbyt nerwowo jest

0

Olmo jak Świderski kiedyś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?