CurryTheGoat30
Dołączył/a: luty 2025
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Stadion dalej wygląda jak wielki plac budowy
1
Śląsk traci gola w kóncówce i 3 punkty
0
@FcPortoFan1999 Dawid Szwagra, byli o krok w LM
0
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Oby Ukraina w barażach proszę o to
0
Oby Ukraina w barażach ????
3
I znowu pierwszy koszyk żegna się z polską reprezentacją
1
1 koszyk żegna się z polską reprezentacją
0
@Stinger_ złe wieści dla polski
0
1 koszyk mówi papa (na razie)
0
Teraz wracamy do flickballa
0
No i urbanowka dopiero w marcu
Teraz czekać do czwartku kto w barażach
1
Urbanówka dalej walczy 2:3
zaraz będzie 3:3
1
Zdejmijcie tego skorasa
Jednak asysta, ale i tak beznadziejny
0
Wszołek gool!!! Wychodzimy na prowadzenie
1
Kurwa jacyś amatorzy nas pressuja
0
Wracamy do piłkarskich dziadów
0
Nie ma już słabych drużyn na świecie
0
Jakie to są piłkarskie dziady ja pierdolę hahaha
0
Idę do kibla to może strzela 2
0
Narazie żenada w tym meczu
0
Oprócz Polski to Niemcy nie mogą się dziś skompromitować u siebie ze Słowacją, a jutro Dania na wyjeździe ze Szkocją i Austrią z Bośnią u siebie.
Czyli musimy błagać germanów, żeby nie spieprzyli roboty
0
Kto dziś urbanowke komentuje?
0
Żeby zaraz nie było daty powrotu na montjuic
4
właściwie włoska piłka od dłuższego czasu toczy się w dół, klubowa i reprezentacyjna, jeszcze w barażach w dupe od jakieś tam macedonii czy tam innego średniaka europejskiego
1
Ale włosi się skompromitowali i to u siebie
0
@adamek20151 chcialem zobaczyc czy portugalia sie zfrajerzy
1
@Bernard777 2-1 niestety
0
@Aragorn33 a kogo my mamy we tych pierwszych koszykach?