0

Gdyby w tym klubie były pieniądze to byśmy byliby jak bayern

1

Będzie jak z Moribą skończy w średniaku LL

0

Przecież ten styl gry woła o pomstę do nieba, jak takie dziady mogą dobrze tak punktować

1

I rzut karny dla realu, nowy trener a nic się nie zmienia

21

Taaa…. Tam będzie grał po 90 minut

3


Ten sezon dalej w pamięci

12

@Gaucho ale co jak on sam chciał odejść?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@ViscaelBarca2007 Ronald Araujo to wzmocnienie - Deco

1

Deco gdzie obrońcy?

0

Dobra gol ale i tak zmiany

31

Kowal prawilnie

2

Teraz gramy do następnej bramki realu

0

Zawsze z fartem

1

Albacete GOOOL!!!!

3

Bogusz coraz bliżej MLS

3

@Jakchcesz Najlepiej nic nie robić, przecież wszystko samo się zrobi.
Szkoda gościa, bo chłop miał i dalej ma potencjał na bycie dobrym trenerem, ale przegrał z szatnią pełną własnego ego.
W Białych brakuje liderów

4

Komuś twitter (inaczej X) nie działa?

0

@prodigy wtedy to byłby karny dla realu

3

Ciężko uwierzyć, że ostatni mecz juve wygrany tak wysoko był 7 lat temu

2

@BorzyKrzys Teraz już 2:0

0

Erik Ten Hag to Real Madrid HERE WE GO!

1

Może Negreira sprawi ze wygramy tryplet?

6

Co prawda to prawda

1

Farioli do 2028 w porto

0

Kolejne trofeum flicka!!!

1

@KamilooosPL pisalem to przed powtroka

2

12 zawodnik realu w formie

0

Wchodzi painkiller

7

Jeszcze jedna bramka proszę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?