0

Chłop co do śmierci będzie siedział w Atletico

1

No to se jeszcze poczeka

3

Ciekawe kiedy wyjdą jakieś mocne brudy na Real, że nie trzeba o negreirze pierdolic?

3

O Guehi strzela, podobno deco ma go na liście

1

Ciekawe kiedy będzie ta kasa?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

i tak do 2028 się będziemy z nim męczyć, a on będzie dalej pobierał grube pieniądze

1

Ja myśle, że już kibice realu (ci normalni) mają tego dosyć

1

@Alfie mówiłeś coś o stracie punktów?

1

Kolejne zwycięstwo ekipy Flicka

0

Dzięki Negreira za karnego i czerwoną kartkę

2

Negreira już działa

0

Nie ma minuty ciszy dziś?

2


RMTV po tym jak real nie wygra meczu

4

Aż sobie negreire musiałem ustawić na zdjeciu profilowym

0

Czy Real wie, ze przeciwnik gra w 10?

0

Nie za dużo tych karnych?

0

Widać, że liga negreiry

0

Są mecze bez karnego dla realu w tym sezonie?

1

Oczywiście karniaczek dla realu, w każdym meczu, bo mbappe (oczywiście genialny piłkarz) musi pokręcić statystyki

2

Zasrany bellingcham ehhh

1

Zaczyna się kolejny szpital

3

Przecież on tak tu nie przyjdzie

0

Jest ta kasa z CN, że teraz obserwujemy mocne nazwiska

0

Gumbau z bramką

6

Piotr Parzyszek gool

2

Ależ goool ishaka w olomuncu

1

Już pierwszy dzwoneczek

6


Rezerwy radzą sobie lepiej niż pierwsza druzyna

1

Tavalera zdeklasowana przez Real 2-3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?