CurryTheGoat30
Dołączył/a: luty 2025
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1
No to se jeszcze poczeka
3
Ciekawe kiedy wyjdą jakieś mocne brudy na Real, że nie trzeba o negreirze pierdolic?
3
O Guehi strzela, podobno deco ma go na liście
1
Ciekawe kiedy będzie ta kasa?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
i tak do 2028 się będziemy z nim męczyć, a on będzie dalej pobierał grube pieniądze
1
Ja myśle, że już kibice realu (ci normalni) mają tego dosyć
1
@Alfie mówiłeś coś o stracie punktów?
1
Kolejne zwycięstwo ekipy Flicka
0
Dzięki Negreira za karnego i czerwoną kartkę
2
Negreira już działa
0
Nie ma minuty ciszy dziś?
2
RMTV po tym jak real nie wygra meczu
4
Aż sobie negreire musiałem ustawić na zdjeciu profilowym
0
Czy Real wie, ze przeciwnik gra w 10?
0
Nie za dużo tych karnych?
0
Widać, że liga negreiry
0
Są mecze bez karnego dla realu w tym sezonie?
1
Oczywiście karniaczek dla realu, w każdym meczu, bo mbappe (oczywiście genialny piłkarz) musi pokręcić statystyki
2
Zasrany bellingcham ehhh
1
Zaczyna się kolejny szpital
3
Przecież on tak tu nie przyjdzie
0
Jest ta kasa z CN, że teraz obserwujemy mocne nazwiska
0
Gumbau z bramką
6
Piotr Parzyszek gool
2
Ależ goool ishaka w olomuncu
1
Już pierwszy dzwoneczek
6
Rezerwy radzą sobie lepiej niż pierwsza druzyna
1
Tavalera zdeklasowana przez Real 2-3