1

Tavalera zdeklasowana przez Real 2-3

2

Proszę 3-3 Talavera

7

Karny tylko dla realu

4

Lepszy klimat niż na Bernabeu

1

Czy ogóry mogą nie grać autobusów?

0

Męczarnie w fuj

5

Lepszy klimat niż na nowym Camp Nou

0

Tylko zwycięstwo wchodzi w grę

0

Jakie powody bezpieczństwa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@marekBarca mati swiecicki zamiast Borka
W końcu jakaś dobra zmiana

2

Alaves zniszczone przez Real Madryt 1-2

0

kur... Przepchnęli to.

0

6 minut.... alaves strzelcie cos

0

Kolejna kontuzja?

0

Za dobrze się chłopy bronią

0

Pięta na spalonym

0

Tyle, że.... TYLE, ŻE GOOOL!!

0

Co mecz to minuta ciszy

0

Znowu wracamy do tej barcelony

14

Won z takimi ludźmi na takich stanowiskach. Przecież doping kibiców to 12 zawodnik drużyny, serce stadionu a my się tego serca pozbywamy a potem jest sytuacja, że na 100 tysięcznym stadionie słychać tylko gości

5


Wojtek wkurwiony

0

To, co tak do najbliższej porażki?

0

Xabi Alonso żegna się z realem

1

@Adran360 ale trzeba słuchać mielcarskiego i pana borka

0

Dzisiaj Xabi Alonso może zostać zwolniony

1

Nie lubię tych przepychanych meczów, jakbym allegriego oglądał

1

boże, jak ja nie lubie tych meczów po 2:1

1

Takiego autobusu to by nawet bordalas nie ustawił, ale dobra może coś się zmieni

1

I autobus przez następne 45 minut

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?