CurryTheGoat30
Dołączył/a: luty 2025
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wyniki dobre dla nas, tylko nie możemy spieprzyć jutro roboty
0
Real LM w tym roku będzie
0
Mekambe to na jakimś painkillerze lata czy co?
0
Narazie dobry wynik dla nas
0
Real 1-0 Mbappe
0
I dareczek szpakowski na mikrofonie
5
Już 3-0, tylko niech ekipa flicka nie spierdoli tego meczu jutro
1
Zwycięstwo Bodo może być dobrym wynikiem dla nas
6
@Sergio_Devils nie jest w kadrze na lm
13
1. Nie łudźcie się, że przyjdzie, bo to zwykła farmazoniada grubego, po to żeby zyskać poparcie od zmanipulowanych socios
2. Już blisko (podobno) powrotu do 1:1 i znowu będą artykuły o alvarezie
3. Za duży koszt tego transferu
4. My potrzebujemy 9 i to mocnej
5. Nawet jakby tu wylądował to skończy jak griezmann
6. My mamy obronę wzmocnić
8
My mamy obrońców obserwować a nie bramkarzy
2
Zaczynamy kolejny szpital
1
Zagramy jakiś mecz u siebie?
4
4
Obrońcy w lato to priorytet i mam wyjebane czy kasa jest czy nie
0
Deco gdzie obrońcy?
2
Jak tak słaby real może być punkt przed nami
4
Jaki kurwa fart mieli dziś
2
Gdzie Lewy na boisku?
0
Jak ta liga ma rywalizować z PL jak takie coś się dzieje w meczu
2
Już widać, że chcą żeby real wygrał ligę
0
Już stevie wonder by var lepiej obsłużł
3
Dlaczego na VARze siędzą tacy debile
0
Znowu Negreira czuwa w opiece
5
Laboga i Kreęcidło na mikrofonie japierdole
0
@robsesh a kim ma grać jak pieniędzy nie ma?
0
Co z tym ter stegenem? Jednak nie do girony?
0
Dzisiaj będą męczarnie
1
Oglądajac Cagliari-Juventus przypomnial mi sie ten mecz:
https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/barcelona-SKbpVP5K/leganes-Mi0rXQg7/?mid=Y79THMHd
0
@BorzyKrzys rel, jakbym oglądał getafe włoskie