2

Wyniki dobre dla nas, tylko nie możemy spieprzyć jutro roboty

0

Real LM w tym roku będzie

0

Mekambe to na jakimś painkillerze lata czy co?

0

Narazie dobry wynik dla nas

0

Real 1-0 Mbappe

0

I dareczek szpakowski na mikrofonie

5

Już 3-0, tylko niech ekipa flicka nie spierdoli tego meczu jutro

1

Zwycięstwo Bodo może być dobrym wynikiem dla nas

6

@Sergio_Devils nie jest w kadrze na lm

13

1. Nie łudźcie się, że przyjdzie, bo to zwykła farmazoniada grubego, po to żeby zyskać poparcie od zmanipulowanych socios
2. Już blisko (podobno) powrotu do 1:1 i znowu będą artykuły o alvarezie
3. Za duży koszt tego transferu
4. My potrzebujemy 9 i to mocnej
5. Nawet jakby tu wylądował to skończy jak griezmann
6. My mamy obronę wzmocnić

8

My mamy obrońców obserwować a nie bramkarzy

2

Zaczynamy kolejny szpital

1

Zagramy jakiś mecz u siebie?

4

prawdziwe

4

Obrońcy w lato to priorytet i mam wyjebane czy kasa jest czy nie

0

Deco gdzie obrońcy?

2

Jak tak słaby real może być punkt przed nami

4

Jaki kurwa fart mieli dziś

2

Gdzie Lewy na boisku?

0

Jak ta liga ma rywalizować z PL jak takie coś się dzieje w meczu

2

Już widać, że chcą żeby real wygrał ligę

0

Już stevie wonder by var lepiej obsłużł

3

Dlaczego na VARze siędzą tacy debile

0

Znowu Negreira czuwa w opiece

5

Laboga i Kreęcidło na mikrofonie japierdole

0

@robsesh a kim ma grać jak pieniędzy nie ma?

0

Co z tym ter stegenem? Jednak nie do girony?

0

Dzisiaj będą męczarnie

1

0

@BorzyKrzys rel, jakbym oglądał getafe włoskie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?