CurryTheGoat30
Dołączył/a: luty 2025
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jamesbond6 Tylko tam jest jakość piłkarska, oni maja klasowych obrońców i stać ich na kolejnych. A u nas dopóki nie będzie pieniędzy, dalej będziemy musieli grać tymi parodystami dla których 2 liga to max.
Jedynym ratunkiem jest zakup klubu przez Arabów lub jakiś inwestorów.
A jak słyszę o Alvarezie to żygać się chce
1
A w poniedziałek Soto Grado na Gironę
5
Negreira musi pomóc w rewanżu
1
Czy ty możesz łaskawie opuścić ten klub?
6
Może to możliwe, ale raczej wątpię
0
Jest szansa na remontadę u siebie? Ja myśle, że po ptakach już
0
Wszyscy na 0 i tyle
0
Kto jest kibicem Barcy ten w cyrku się nie śmieję:D
4
Odpadamy z CdR, bo na CN raczej wątpie, że strzelimy im 5 bramek
2
5 minut sprawdza co za cwel jeb
1
Flick spierdalaj stąd najlepiej jeśli się nie chcesz męczyć z tymi debilami
0
Czy w tym klubie nie może być jakiegoś normalnego zarządu? Tylko banda parodystów
0
No i wracamy do rzeczywistości
0
#LaportaOUT #DecoOUT
2
W normalnym klubie nie było by pierdolenia i pbrńcy byli by sprzedawani w lato, atu to dramat
0
Balde pierwszy do odstrzelenia w lato
0
W pizdu z tą grą, średniak
0
Araby kupcie ten klub, błagam
0
Brawo zarząd, masz swoją obronę
1
Wypierdalać wszyscy!!!
2
Spakować tą defensywe i wysłać ją w pizdu
0
Czy kazdy gracz musi sie wysypywac przed waznymi meczami?
2
Parodyści na obronie
0
Kolejny błąd tego parodysty z 3
0
Grubasa nie ma na loży?
0
Tylko zwycięstwo
0
Tylko zwycięstwo dziś
0
@Kubajnos345 nie pompuj balonika
0
@Maslo nigdy nie wiadomo, może zmieni zdanie i znowu zacznie sie :)
2
No i kogo kupią? Będzie 3 saga transferowa z Nico Williamsem?