0

@jamesbond6 Tylko tam jest jakość piłkarska, oni maja klasowych obrońców i stać ich na kolejnych. A u nas dopóki nie będzie pieniędzy, dalej będziemy musieli grać tymi parodystami dla których 2 liga to max.
Jedynym ratunkiem jest zakup klubu przez Arabów lub jakiś inwestorów.

A jak słyszę o Alvarezie to żygać się chce


1

A w poniedziałek Soto Grado na Gironę

5

Negreira musi pomóc w rewanżu

1

Czy ty możesz łaskawie opuścić ten klub?

6


Może to możliwe, ale raczej wątpię

0

Jest szansa na remontadę u siebie? Ja myśle, że po ptakach już

0

Wszyscy na 0 i tyle

0

Kto jest kibicem Barcy ten w cyrku się nie śmieję:D

4

Odpadamy z CdR, bo na CN raczej wątpie, że strzelimy im 5 bramek

2

5 minut sprawdza co za cwel jeb

1

Flick spierdalaj stąd najlepiej jeśli się nie chcesz męczyć z tymi debilami

0

Czy w tym klubie nie może być jakiegoś normalnego zarządu? Tylko banda parodystów

0

No i wracamy do rzeczywistości

0

#LaportaOUT #DecoOUT

2

W normalnym klubie nie było by pierdolenia i pbrńcy byli by sprzedawani w lato, atu to dramat

0

Balde pierwszy do odstrzelenia w lato

0

W pizdu z tą grą, średniak

0

Araby kupcie ten klub, błagam

0

Brawo zarząd, masz swoją obronę

1

Wypierdalać wszyscy!!!

2

Spakować tą defensywe i wysłać ją w pizdu

0

Czy kazdy gracz musi sie wysypywac przed waznymi meczami?

2

Parodyści na obronie

0

Kolejny błąd tego parodysty z 3

0

Grubasa nie ma na loży?

0

Tylko zwycięstwo

0

Tylko zwycięstwo dziś

0

@Kubajnos345 nie pompuj balonika

0

@Maslo nigdy nie wiadomo, może zmieni zdanie i znowu zacznie sie :)

2

No i kogo kupią? Będzie 3 saga transferowa z Nico Williamsem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?