1

Negreira proszę o gola na 2-1 dla celty

0

Zaraz będzie penalty for Real madrid

0

Ja pierdole no nie

1

oby real przegrał dziś po raz trzeci

15

Nie zdziwię się jak wygrają mundial

5

osimhen na stadionie śląskim

0

Skurwysnyski dyrektor sportowy
Jak można przedłużać gościa, który prawie nie gra i ciągle się łamie
Dopóki nie będzie tu kompetentnego dyrektora sportowego i zarządu to nic się nie zmieni

0

Japierdole jaki fart

0

2 gole jeszcze dawać panowie

1

Jebać tego spalonego

1

2.5 Xg Wykręcone

1

Jeszcze 3 gole, dawać

0

Ten pseudonapastnik

1

Dziś będzie się działo

4

Dziękujemy Negreiro!

1

Brawo Getafe!!!

0

Sędzia też podgrzewa atmosferę

0

5 minut, trzymać to

0

90 minuta nadchodzi, ile pan sędzia naliczy?

0

Niech to Getafe wygra

0

zaraz będzie 3 połowa rozgrywana

0

@brd42 nie, ale pewnie tak będzie

0

14 minut jeszcze

0

Jakie que farto

3

jeszcze 30 minut

0

Już przelew od pereza leci. Brawo Getafe tak trzymać

7

Jakby coś takiego zrobił piłkarz Barcelony to od razu czerwona kartka

1

Kierwa jak to do bramki nie wpadło

4

Piekna ta panorama na ten kibel w Madrycie

0

Kolejny na L4 w najważniejszym momencie sezonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?