CurryTheGoat30
Dołączył/a: luty 2025
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Negreira proszę o gola na 2-1 dla celty
0
Zaraz będzie penalty for Real madrid
0
Ja pierdole no nie
1
oby real przegrał dziś po raz trzeci
15
5
0
Skurwysnyski dyrektor sportowy
Jak można przedłużać gościa, który prawie nie gra i ciągle się łamie
Dopóki nie będzie tu kompetentnego dyrektora sportowego i zarządu to nic się nie zmieni
0
Japierdole jaki fart
0
2 gole jeszcze dawać panowie
1
Jebać tego spalonego
1
2.5 Xg Wykręcone
1
Jeszcze 3 gole, dawać
0
Ten pseudonapastnik
1
Dziś będzie się działo
4
Dziękujemy Negreiro!
1
Brawo Getafe!!!
0
Sędzia też podgrzewa atmosferę
0
5 minut, trzymać to
0
90 minuta nadchodzi, ile pan sędzia naliczy?
0
Niech to Getafe wygra
0
zaraz będzie 3 połowa rozgrywana
0
@brd42 nie, ale pewnie tak będzie
0
14 minut jeszcze
0
Jakie que farto
3
jeszcze 30 minut
0
Już przelew od pereza leci. Brawo Getafe tak trzymać
7
Jakby coś takiego zrobił piłkarz Barcelony to od razu czerwona kartka
1
Kierwa jak to do bramki nie wpadło
4
Piekna ta panorama na ten kibel w Madrycie
0
Kolejny na L4 w najważniejszym momencie sezonu