CurryTheGoat30
Dołączył/a: luty 2025
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bilbao xddd jeszcze twój wychowanek strzela gola
1
Legia gol niczym arsenal
2
Oby jak najszybciej
0
Nawet jakbyśmy nie brali tego rashforda to kto za niego? my nie mamy zbyt wielkiej ilości pieniedzy
0
Liga konferencji za mocna
3
gol kontaktowy dla sttutgartu. nieźle to zrobił undav
3
Szachtar gol, ogromny błąd
0
Negreira pomóż guardioli
0
Real idzie po 16 ligę mistrzów
6
zwycięski remis
0
Jeszcze kompromitacja w lidze i możemy kończyć zabawe
0
https://imgur.com/a/LoS01vz
0
Po chuj te różne tak bić?
1
Te ogry na trybunach..
2
Kontuzja za kontuzją w tym klubie
1
Dziś tylko zwycięstwo wchodzi w gre
3
Koleś, dostałeś i miałeś naprawdę dobrych zawodników, szczególnie w 2022/23 i 2023/24. A wykręcałeś takie wyniki, że szkoda gadać.
2021/22 - Nawet ok wyniki jak na dotychczasową kadrę, ale porażki u siebie w lidze z betisem, rayo, villarealem czy cadizem, a w europie przegrana z Bayernem, i kompromitacja u siebie z eintrachtem w LE, przegrywając w pewnym momencie 0-3. Po za tym porażki z Bilbao i Realem w CdR i w Superpucharze
2022/23 - Wygrana liga, ale większość meczy była przepychana, głównie dzięki Ter Stegenowi i nieudolności przeciwników, a w Europie totalna weryfikacja - obie porażki z Bayernem w tym 0:3 u siebie, porażka z Interem na wyjeździe, 7 punktów w LM, gdzie 6 punktów było zdobyte na Viktorii Pilzno i 1 na Interze gdzie blisko było kolejnej porażki. W LE odpadnięcie na początku rundy pucharowej z Man United. W CdR 0:4 u siebie z Realem i blisko kompromitacji z 4 ligowym zespołem. A w lidze porażki z Almerią, Rayo, Sociedad, Realem, Valldolidem (który już spadł), Celtą Wygrany superpuchar, gdzie gra była dobra.
2023/24 - Najgorszy sezon, Kadra była bardzo dobra. W lidze obie porażki z Gironą, Realem, manita od Villarealu u siebie. W LM fart bo nie dostaliśmy mocnych rywali w grupie, ale były porażki z Szachtarem i z Antwerpią, a potem kolejny fart bo wylosowaliśmy bardzo słabe Napoli a po przejściu 1:4 Z PSG u siebie po wygraniu pierwszego meczu, Odpadnięcie z Bilbao w CdR, A w superpucharze porażka z Realem.
Mnóstwo czerwonych kartek, skarżenie się na sędziów, murawę, zamiast przynać się że nie jest się dobrym trenerem. Kwasy w szatni, spóźnianie się na treningi, psucie atmosfery w zespole - to jest normalny trener?
Zostałeś tu ściągnięty przez Laportę z ligi wielbłądów, gdzie poziom jest bardzo słaby
Tak wiem, że wprowadził dobrych zawodników z La Masii ale to bardziej było z przymusu z powodu sytuacji finansowej
Szanuje cię jako piłkarz, byłeś jednym z najlepszych zawodników z tego klubu ale trenerem dobrym to ty nie byłeś
Decyzja o zwolnieniu Xaviego to była jedna z najlepszych decyzji od lat a zatrudnienie Flicka to strzał w 10
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Treneiro przekombinował ze składem i teraz mamy to co mamy
3
@blakkudium znowu pseudo napastnik w skladzie
0
Jutro to będzie się działo
2
I teraz te Labogi i te inne Orłowskie podniecają się nad tym jak real zniszczył celte
8
Najlepsze jest w tym, że nawet nie sprawdzili tego gola na 1:2 tylko od razu kontynuowali grę jakby nic nie był. A tam był faul
0
50 minut doliczone
1
Negreira proszę o gola na 2-1 dla celty
0
Zaraz będzie penalty for Real madrid
0
Ja pierdole no nie
1
oby real przegrał dziś po raz trzeci
15
5