0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Z karnego no bo skąd

3

To już przestaje być śmieszne

0

Penalty a favor del Real Madrid

0

Negreira trzymaj ten wynik

0

Vini przelamanie, już złota pilka

0

@Czyhrynski u białych to mbappe i dług, dlugo nic

3


Jak te dziady mają tyle pieniędzy, po za tym co im to da?

3

Oby Negreira jutro przeszkodził realowi

1

No i nam realowiec strzela, kurwa jebana

0

@Faro gra ten, który jest w formie. Nie możemy się bawić w jakieś eksperymentalne sklady

2


Przyborek w Lazio

0

@Giwera Oby, żeby nie było powtórki z 2013

0

Juve-Galata może być

1

Negreiro posmaruj dziś ;)

0

Dzisiaj wraca najlepsza liga świata

9

Janek Betoniarek GOOL

8

Oby Negreira jutro posmarował to losowanie

2

Musimy prosić Negreirę o to żeby nie było PSG

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

Z tą obroną to i tak nie pogramy za długo
No chyba, że kogoś ściągną

0

Brawo Deco masz swój nadmiar obrońców

1

Araby kupcie ten klub

1

Kompromitacja, Flick po sezonie zwija się z tego klubu

0

Szkoda, że flick z takimi dziadami musi się użerać

0

bOŻE TA DEFENSYWA

0

@Peciak a gdzie nauka nurkowania pod karne?

7

Do zobaczenia w Rayo czy tam w innym Sassuolo

32

Raphinha ma być pierwszym kapitanem na stałe i tyle
Ostatni kandydat zwiał do Arabii

0

W ten weekend wraca najlepsza liga swiata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?