0

GOOOOL Tylko niech znowu nie odpierdolą błedu

0

Chłop leży i gwizdek

1

3 minuty= 8 minut, no ja pierdole co za błazenda

0

Superpuchar Negreiry

0

LEEEWYYYYYY GOOOOOL PREZEBUDZENIE!!!

2

Gdzie defensywa przy tym golu?

0

GOOOOOOOL! Uciszają te białe mordy

0

Dziś tylko zwycięstwo

0

Po porażce realu będzie wypominanie Negreiry

0

Prawie najmocniejszy skład na ten mecz

2

Dzisiaj tylko zwycięstwo wchodzi w grę

3

Po co? Nie lepiej żeby się wykurował? Przecież taka głupota może sprawić, że wypadnie na dłużej i Real będzie mieć ogromne kłopoty. Desperacja u Alonso bardzo widoczna

10

Sabotaż w klubie, przedłużanie kontraktu z gościem, który co chwilę ma kontuzję i mało gra.
Same jełopy zarządzają tym klubem

0

Ten Mbappe to zagra w tym finale czy nie? Może Czabiemu się coś powalio, ze ma kontuzję?

7

Antyfutbol w meczy Arsenal-Liverpool

2

Ten Real słabo, wszystko przepchnięte na jakimś farcie lub przebłyskach. Trzeba ich rozwalić w niedziele

0

Gdzie karny dla realu?!

2

Mecz głupiego i głupszego

0

Taki mecz dwóch zagubionych drużyn

1

Mizerny ten Real jak i Atletico

5

Pau Victor gol z Benfica

1

@blakkudium Znowu ten ferran od 1 minuty.

6

Oby wypalił ten Pietruszewski i nie skończył jak reszta talentów polskiej piłki

0

Niech to się stanie, błagam

4

Denzel wraca do gry

0

Imo, taki średniak jak chcą to niech biorą, jak nie to nie

1

Zajebista ta obrona betisu

0

Zawsze się podkładaja

0

Bandziory w białych koszulkach

18

I ta panorama na tą muszle klozetową w Madrycie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?