0

no i 1:0 dla realu

0

niesamowity piłkarz nie zapomne go nigdy

0

@D10SLEO Szkoda, że nie było dogrywki bo chciałem, żeby pobił rekord Klaya Thompsona

2

@Eklerek W Juve trzeba takiego trenera, który to wszystko poukłada, a on nie umie.
Odpadł on z PSV w LM po wygraniu pierwszego meczu
Odpadł on z Empoli w Coppa Italia, gdzie Empoli miało połowe zawodników kontuzjonowanych
Taki Conte by tu się nadawał
Bo niektórzy zawodnici nie są tacy źli np. Yildiz, Conceicao,Thuram, Kolo Muani itd..

0

No cóż, będzie trzeba walczyć o awans na Metropolitano,
może jakieś wnioski wyciągneliśmy z tego

0

Czy powrót Messiego się opłaca?

0

Jak Irving miał w poprzedniej grze przeciwko GSW takie statystyki:
42 PTS
7 REB
0 AST
15/25 FG
A teraz takie:
17 PTS
6 REB
4 AST
7/19 FG
Dodatkowo, miał najwięcej punktów z drużyny Mavericks w dzisiejszym meczu
Nieźle Dallas radzi sobie po oddaniu Luki do Lakersów

2

@kulek22 kubo też nie bedzie grac

0

@Kamiloza91 raczej wątpie, pewnie bronia

0

@FCB24 ich rekord to 20-36, nieźle ten proces idzie, nawet nie byli w finałach konferencji

1

@fart Kto wie, że może w następny sezonie będą w playoffach?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@fart co ciekawe to jest 7 porażka z rzędu 76ers

1

@barcelonaLM no właśnie, a tam gadają że karny powinnien być XDDD

1

@Bilon87 ja bym jeszcze się nie ekscytował, bo niewiadomo jak jutro real zagra, ale
odrobienie takich strat i jeszcze tylko w 1 miesiąc, to naprawde kawał dobrej roboty

0

A na stronie realu już się srają XDD

0

Olmo w tym meczu strzelił panenke jak zidane przeciwko Włochom

1

brakuje takiego zgrania

1

@Krzty a do niedawna grali w lidze mistrzów

0

Nie wiedziałem, że Dembele gra dla Torino

1

aha alvarez na 1:0 dla atletico

0

@alone49 zależy czy inter dojdzie do 1/2

0

@mrboom bayern, pisałem skrótami

1

Według mnie tak może drabinka do finału wyglądać
1/4:
1 strona
ARS-RMA
LIV-AVL
2 strona
BAR-BVB
BAY-INT
1/2
1 strona
LIV-RMA
2 strona
BAR-BAY
finał
LIV-BAR
zwycięca: BAR

Wystarczy się tylko nie zesrać po drodze i tyle


1

Najprawdopodobnie bedziemy grać z bayernem w półfinale

0

Jak Arsenal 17% szans na wygranie LM? Ja rozumiem, że to dobry klub, który potrafi grać ale z tymi kontuzjami...

0

@MirusAmisz Jakby utrzymał dobrą formę do 2027 roku i będzie strzelał regularnie to top 5 strzelców barcelony wydaje się bardzo możliwe

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

Tylko proszę bez frajerstwa w poniedziałek
Wygrać to i po 3 punkty

VeB!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?