CurryTheGoat30
Dołączył/a: luty 2025
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
deklan ryż strzela ładnego free kicka
0
@Patrykl145 bo jest zmienikiem calafiorego a on jest kontuzjonowany
3
@Mutas95 napisałem to wtedy kiedy jeszcze było napisane że bayern odpadł z liverpoolem w 1/4 teraz poprawili
0
Bayern odpadł w 1/8 z Liverpoolem w 2019r
1
Locatelli na 0-1 dla Juve z Romą
1
Na Borussie wyjść ewentualnie Ferminem a Ferran niech zagra na 9
0
W maju jeśli awansujemy do finału LM gramy 6 meczy
czyli
4.05 - Valladolid (na wyjeździe)- La Liga
6/7.05 - Bayern/Inter (na wyjeździe) - Liga Mistrzów (rewanż w 1/2)
11.05 - Real Madryt (u siebie) - La Liga
14.05 - Espnayol (na wyjeździe) - La Liga
18.05 - Villarreal (u siebie) - La Liga
25.05 - Ath. Bilbao (na wyjeździe) - La Liga
31.05 - Finał Ligi Mistrzów
0
@Herato morata?
1
Oby teraz nie przerodziło się to w większe problemy, bo teraz jest najważniejszy moment sezonu
0
niech na Borussie spróbują wyjść takim czymś Ferram-Lewandowski-Raphinha
1
Żeby z Borussia tak nie wyglądało
0
trzeba z leganes powalczyć
0
Prosze żeby tak mecz z BVB nie wygladał
1
troche lepszej dokładności w 2 połowie, bo dalej szanse są na wygraną w 2 połowie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Trzeba trochę poćwiczyć lepiej bronienie wrzutek z rożnych, bo już tak było z benficą kiedy nam 37 letni Otamendi strzelił
29
Zamknąć mecz w 1 połowie i potem wpuścić rezerwowych
4
nie zesrać się dzisiaj z betisem u siebie i tyle
4
@FcPortoFan1999 michniewicz
3
serwery realu już wywaliły
1
notatnik już staje się czerwony
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
szybko poszło... jakiś diakhaby strzelił
1
drukareczka się już uruchamia
0
Simeone w Betisie? Od kiedy
0
Porotować skład na ligę. Dać szansę chłopakom z rezerw. Podstawowym tylko w LM i finale CdR
1
@blakkudium co tak real wysoko? jak oni ledwo potrafia wygrac z leganes
3
Jeden z gorszych meczy w naszym wykonaniu - ale szanuję za odwagę i wytrzymałość
1
Ile fauli jeszcze będzie?
4
Strzelić na 2-0 i dowieźć to do końca