2

niby człowiek wiedział a jednak się łudził

0

Celta to wyciągnie

0

celta dawać 2 jeszcze

1

Dlaczego oni zawsze grają tak chujowo z tym realem

0

Jutro trzeba bedzie czekać na rezultat meczu Realu z Celtą
Oby Iglesas chociaż zagrał z nimi jak z nami

1

mario martin? to ten brat gerarda?

1

Kamil Gala już pewnie jakiś teorii szuka na pewno

1

Zgadza się, no, jesteśmy dziadami, no. Niech pan zapyta bramkarza, niech pan zapyta Foszmańczyka, niech pan zapyta tych innych, kurwa, naszych chłopaków, co, kurwa, zrobili. Co, kurwa, jak jedziemy, żeby podać – nie, panie, nie chce mi się, bo jestem tak zdenerwowany, że po prostu mnie rozsadza i nie mogę powstrzymać emocji. Ale takie, kurwa, zagrania, jak my prezentujemy, to się nie mieści w pale, żeby, kurwa… I ta liga nam się nie należała, a po tym, co dzisiaj tutaj było. I brawo dla Gorzowa

1

czemu zawsze jak jest łatwy przeciwnik musi się coś takiego dziać

0

Będzie jak z Leganes

0

co za kuriozalna bramka

0

Alvarez z czerwoną kartka

7

16 marca był ten mecz z Atletico

0

Trzeba będzie ograć Inter na San Siro. Musimy uważać na te stałe fragmenty i cornery.
Też trzeba pamiętać że Inter jest niepokonany u siebie w LM od 15 meczy

0

Zaraz na zawał zejdzę

0

Problemy są z tymi roznymi

0

Wpieprzyć im jeszcze 2 bramki

1

Zróbcie to proszę

0

no i tryplet robi pa pa

0

Może dublet też nie będzie zły

0

Nieźle zaczeliśmy

0

To sobie wymyślili reklamy minute przed meczem

1

Wszystko pod PSG gwizdane dzis

0

@kulek22 remis Celty z realem by wystarczał?

1

Czy my możemy wygrać ligę po el classico?

0

Flashbacki jak w 2015

0

1 część trypletu jest

0

Czy ten murzyn może się uspokoic

0

Notatnik już wybuchl

4

Jebany jak messi w 2007

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?